Firemné darčeky

Možno by ste chceli potešiť svojich zamestnancov originálnym mandalovým darčekom?

Najčastejšie si u nás firmy objednávajú niektoré z obľúbených mandalových kolekcií. Ide o hodnotné ručne vyrábané mandaly s rozmerom 20 x 20 cm /už zarámované s očkom na zavesenie/, ktoré obsahujú polodrahokamy a v noci svietia vďaka fluorescentnému efektu. Špeciálne metalické farby dodávajú mandalám luxusný dizajn. Vzadu majú mandaly uvedený štítok s popisom mandaly a jej významom. Aktuálnu ponuku si môžete pozrieť nižšie:

Firemné darčeky

Mandala na podporenie kariéry

Lodička symbolizuje, že človek vie nasmerovať svoj život tam, kam chce, dáva životu zmysel. Mandala podporuje kariéru a aktivizuje pracovnú oblasť. Vietor v plachtách vyjadruje cestovateľské ambície a naplnenie túžob.
cena: 33€

Firemné darčeky

Mandala pre podporenie vášne a sexu

Mandala rozvíja tému vzťahov a môže byť nápomocná ako motivačný element u dlhoročných partnerstiev, kde plamienok vášne vyhasína. Mandalu sexu spopularizovala vo svojom filme aj známa moderátorka a spisovateľka Evita.
cena: 33€

Firemné darčeky

Mandala pre podporenie pozitívnych zmien v živote

Mandala obsahuje starodávny čínsky symbol jin - jang, ktorý je zároveň silným harmonizačným priestorovým prvkom. Mandala podporuje človeka v aktivitách, ktoré prinášajú do života pozitívne zmeny, motivuje ho k dosiahnutiu rovnováhy a stability.
cena: 33€

Firemné darčeky

Mandala prosperity

Mandala prosperity vyjadruje plnosť a bohatstvo. Polodrahokamy v strede mandalyprispievajú k uzmneniu a zhmotneniu našich myšlienok. Štvorcové dvojité špirály znásobujú energiu mandaly a pomáhajú budovať harmonické vzťahy s ostatnými bytosťami.
cena: 39€

Firemné darčeky

Kompas šťastia

Táto mandala je kompasom, ktorý vás povedie vždy správnym smerom za Šťastím. Podporuje cestovateľov, priťahuje dobrodružstvá a poznanie. KOmpas šťastia slúži aj ako ochranná mandala.Bude vás ochraňovať a pomáhať vám pri prekonaní rôznych prekážok a zároveň navigovať k novým príležitostiam.
cena: 39€

Firemné darčeky

Mandala pre úspech v podnikaní

Mandala podporuje podnikateľské aktivity, pomáha človeku dosiahnuť vytýčené ciele a zažiť pocity úspechu z dobre vykonanej práce. Mandala podporuje riadiace schopnosti, schopnosť vyjadriť podstatu a sústrediť sa na dôležité veci, ktoré človeka posúvajú vpred.
cena: 39€

Firemné darčeky

Anjel šťastných príležitostí

Mandala Anjel šťastných príležitostí prináša podporu z neviditeľného sveta od našich anjelských priateľov, ktorí to tam hore vedia dohodnúť tak, aby nám do cesty prišli šťastné príležitosti. Mandala obsahuje veľa jaspisu a jantáru
cena: 39€

Mandalové darčeky vám vieme pripraviť aj na mieru

Ak máte predstavu o mandalovom motíve, ktorý by sa vám páčil, môžeme pre vašu firmu vyvinúť úplne nové originálne mandaly. Môže v nich byť zakomponovaná farebnosť vašej firemnej identity alebo logo. Môžu obsahovať špeciálny štítok s vaším popisom, želaním a pod.

Máme skúsenosti aj vytvorením osobných mandál pre zametnancov. Tieto mandaly vytvárame podľa dátumu narodenia a k mandale je vypracovaný aj sprievodný list s osobným horoskopom konkrétneho človeka.