Novinka na našom webe!

Predstavujeme vám pilotnú skladbu z pripravovaného muzikoterapeutického albumu Svetlé priania srdca, ktoré vytvorila art.music.relax skupina ALCHEMY FLOW. Tím experimentálneho hudobného zoskupenia tvoria Soňa Sofia, Rasťo Hriňák a Ľubo Slejzák.

Vypočujte si: Svetlé priania srdca – LÁSKA PRE MUŽA

Alchemy Flow
Láska pre muža
Alchemy Flow Láska pre muža
{{heart_svg}}LikeLiked
65
65

Vypočujte si: Svetlé priania srdca – LÁSKA PRE ŽENU

Alchemy Flow
Láska pre ženu
Alchemy Flow Láska pre ženu
{{heart_svg}}LikeLiked
161
161
V čom je pripravovaný album výnimočný?

Krištáľovo čisté zvuky špeciálne naladených zvonkohier podľa harmonickej stredovekej solfegio stupnice a liečivá rezonacia pre srdce /528 Hz/, doladené tibetské a krištáľové misy, ladičky a zvonkohry koshi vo vás rozvibrujú skutočné tóny Lásky.

Vychutnáte si to s dobrými slúchadlami na ušiach alebo z kvalitnej stereo-reproduktorovej sústavy.

Svetlé priania srdca sú inšpirované transformačnou knihou Najvyšší princíp na svete od Alexandra Loyda. Prvé prianie Lásky, ktoré si tu máte možnosť vypočuť, nie je ani modlitba, ani afirmácia, ani relaxácia, ani meditácia. Je to nenásilné vnútorné nastavenie srdca, ktoré si praje zažívať vo svojom živote viac Lásky.

Odporúčame vypočuť si to viac krát.

Na prvé počutie vás môže prekvapiť hlas mandalového tvorcu Ľuba Slejzáka, ktorý vyslovuje priania v polohe medzi šepkaním a tichým hovorením. Práve toto špeciálne nastavenie hlasu preniká hlboko do duše a podvedomia človeka a má schopnosť efektívne transformovať vaše staré bolestivé vzorce správania.

Prajeme vám pekné počúvanie a možno aj liečenie, ak sa dokážete uvoľniť a otvoriť tomuto nevšednému zvukovému zážitku.

Ďalšie skladby si môžete vypočuť už čoskoro na našom webe.