Chcete vedieť, čo sa okolo vás deje?

Chcete vidieť pod povrch každodennej reality?

Kalendár šťastných dní 2021-2022 je unikátny pomocník, ktorý vám otvorí oči. Začnete vnímať, ktoré dni sú nabité šťastím, ktorého sa môžete dotknúť a kedy je lepšie nechať veci plynúť a venovať sa viac svojej duši. Pridajte sa k nám! Kalendár je skvelou pomôckou ako sa naladiť na prírodné rytmy a ako začať vnímať okolo seba a v sebe úžasné tvorivé energie.

Mandala úspechu

Odporúčame pre podnikateľov

plánovanie obchodných stretnutí, uzatváranie dobrých dohôd, rozbiehanie nových projektov, kampaní, marketingové aktivity a pod.

Mandala pre podporenie rodiny a zdravia

Odporúčame pre rodinné spolužitie

plánovanie spoločných chvíľ, oslavy, svadby, výlety, cesty, upratovanie, sťahovanie, stavebné práce a pod.

Mandala úspechu

Odporúčame pre osobné sebarozvojové aktivity

žiť život naplno, keď je šťastie nadosah alebo sa stíšiť a pozorovať svoje okolie, keď je vo vzduchu viacej stresu a ľudia sú nervózni.

Kalendár šťastných dní s príslušenstvom od nás dostanete pravidelne každý mesiac vo forme osobného mailu. Kalendár pre vás pripravujeme vždy na dva mesiace dopredu.

Ako bonus č. 1 získate kalendár aj na celý ďalší rok 2022.

Ako bonus č. 2 získate na každý mesiac aktuálne energetické mapy šťastných priestorových energií a poradenstvo, ako si nastaviť svoj interiér, aby vám bol nápomocný.

  • Okrem Šťastných dní v ňom nájdete aj kritické dni, kedy je vhodné zdržať sa akcie i rozhodovania a ušetríte si zbytočnú námahu alebo láskavé, či šťastné dni s podrobným návodom, ako môžete silu jednotlivých dní využiť pre plnší život.
  • Získate odborné odporúčania pre úpravy interiéru tak, aby ste si vedeli sami nastaviť svoje bývanie alebo firmu na aktuálnu frekvenciu šťastných priestorových energií a využili tak zo svojho priestoru maximum.
  • Pravidelne konzultujeme aktuálnu astrologickú situáciu s naším dvorným astrológom Mirom Kostelnikom. V pravidelnom mesačnom maili nájdete aj linky na naše najnovšie videá s presnými astrologickými predpoveďami. Naše živé vysielania môžete sledovať vo Facebookovej skupine Mandaly a čarokruhy alebo na Youtubovom kanáli Šťastná realita, kde sa môžete stať našimi odberateľmi.
Podrobnejší komentár ku Kalendáru Šťastných dní:

Magický deň

vhodný pre mágiu, prácu s energiami, čchi kung, taj-čchi, jogu, feng shui, výrobu silných talizmanov a umeleckých predmetov, sila slova, sila myšlieky, koncentrácia – vhodný pre podnikanie, intuitívne riešenia – mágia či už biela alebo čierna prináša počas tohto dňa prekvapujúco rýchle výsledky, ale lepšie je čarovať iba srdcom a láskou s prianím dobra pre všetky bytosti

Kritický deň

vhodný na sebapozorovanie, sebarozvojové aktivity, meditácie, relax, rozjímanie, čítanie kníh, nezapájať sa do konfliktov, odložiť dôležité veci na neskôr, nerozhodovať sa, neriešiť veci násilím, vyhnúť sa úradom, väčšia možnosť prieťahov, oneskorenie, zdržanie, väčší výskyt policajných hliadok, väčšia možnosť zlého počasia, ľudia sú nervózni, až agresívni – v podnikaní nič neriešiť, nepodpisovať, nezačínať, vyhnúť sa poradám a plánovaniu – Ak sa na začiatku dňa namotivujete pozitívne, rozhodnete sa ticho vyžarovať do okolia lásku či poprosíte Stvoriteľa /Vesmír/ alebo Anjelov o ochranu a pomoc, tak sa deň nemusí vôbec vyvíjať zle. Vhodné je však zostať v úlohe pozorovateľa a nezapájať sa do tvorenia negatívnych energií. Toto je skvelý deň na meditáciu, stíšenie, uvoľňovanie vnútorných blokov, ktoré sa vám budú manifestovať cez vonkajšie okolnosti. Pozorujte to, nič a nikoho neodsudzujte, hľadajte pochopenie.

Šťastný deň

Treba ho využiť naplno, dobré rozhodnutia, vhodný na fyzické i duševné aktivity, blahodárny vplyv prírody, tvorivosť, dobré nápady, šťastné náhody, športovanie – v podnikaní vhodný pre obchodovanie, investovanie, plánovanie, dobré obchodné vzťahy, deň vhodný na harmonizáciu vzťahov na pracovisku, dobré zmluvy, dobré dohody – deň vhodný na všetko, tvorte Šťastnú realitu nie len pre seba, ale aj pre svoje okolie.

Náročný deň

psychicky i fyzicky náročný deň, neprepínajte svoje sily, neriešte zložité veci, uvoľniť sa, pozorujte svoje okolie, vhodná je zdržanlivosť, náročný deň na telesný výkon – v podnikaní zdržanlivosť, ľahšie práce, pri ktorých nemusíte veľa premýšľať – skúšajte vypínať myslenie, pozorujte myšlienky, ktoré vám chodia do mysle, ale nezapájajte sa do ich rozvíjania, nechajte ich odísť, sústreďte sa na detaily, všímajte si krásu predmetov, kvetov, priestoru, ktorý je okolo vás

Láska

výborný deň pre vzťahy, milovanie, počatie dieťaťa, flirtovanie, dobrú náladu, fyzické i duševné aktivity, rodinné aktivity, partnerské rozhodnutia, svadba, nová známosť, láska k všetkému – v podnikaní je to výborný deň na porady a personalistiku, rozhodovanie, podpisovanie zmlúv, dobré dohody, pozitívny vplyv pre vzťahy na pracovisku, dobré vzťahy s obchodnými partnermi, šťastné náhody, dobré výsledky, zmysluplný teambuilding /napríklad mandalový pod vedením Ľuba Slejzáka :)/ – výborný deň na naberanie sily a rozvíjanie sily srdca

Nový začiatok

výborný deň na rozbehnutie nových aktivít, nové nápady, noví partneri, nové vzťahy, vhodný čas na začatie veľkých projektov, nový pohľad na vec – v podnikaní ideálny deň na nové začiatky, začatie reklamnej kampane, predaj nových výrobkov, nových obchodných stratégií, nových technológií, podpísanie zmluvy, dobré dohody, zakladanie nových subjektov, objavenie nových súvislostí, nových spôsobov – tento deň uľahčuje ľuďom rozhodnutia. Ak sa rozhodnete zbaviť nejakého starého zbytočného zvyku a nahradiť ho novým, toto je tá vhodná chvíľa, dodá vám odvahu a energiu prekonať starý stereotyp. Sústreďte sa však vždy len na jednu konkrétnu vec, s ktorou chcete pohnúť.

V každom maili nájdete vždy aktuálne energetické mapy šťastných energií a návod, ako si upraviť svoj interiér.

K šťastným energiám dostanete návod, ako ich čo najviac zviditeľniť vo vašom živote.

K negatívnym energiám, dostanete návod, ako ich eliminovať a pochopiť.

Tvorcom a zostavovateľom Kalendára šťastných dní je Ľubomír Slejzák – známy slovenský mandalista.