Šťastná realita je unikátny sebarozvojový program, ktorý pre vás vytvoril Ľubo Slejzák na základe svojich dlhoročných skúseností s prácou s energiami. Táto jednoduchá sebarozvojová cesta /onlineučenie/ v sebe spája tri silné aktivity:

Prvou je využitie šťastných energií, ktoré okolo nás prúdia vo vonkajšom priestore – je to napr. energia Šťastných dní alebo Priestorová šťastná energia.

Druhá silná aktivita je vnútorná práca na rozširovaní svojho vedomia a práca s nastavením svojho myslenia a srdca smerom k tvoreniu Šťastnej reality nie len pre vás, ale aj pre vašich blízkych. Naučíte sa to v našom sebarozvojovom onlinekurze.

Tretia silná aktivita je vedomá spolupráca s vlastnou transformačnou mandalou, ktorú pre vás vytvorí tvorca tohto sebarozvojového programu. S Ľubom môžete osobne konzultovať všetko, čo sa pomocou svojej mandaly rozhodnete riešiť.

Rozhodnete sa pre Šťastnú realitu?

Pridajte sa k nám, navzájom si pomôžeme! Počas celého roka 2020 sa budeme spolu učiť, povzbudzovať, motivovať a pritom zvládať každodenný život v pohode a s radosťou. Krôčik po krôčiku sa naučíme tvoriť svoju vlastnú Šťastnú realitu.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.