1. Konferencia Celostného Zdravia

1. Konferencia Celostného Zdravia

Košice, 12. november 2022 /10:00 - 18:00/

Košice Hotel, Moldavská cesta 51

Srdečne vás pozývame na unikátnu 1. slovenskú Konferenciu Celostného Zdravia, kde sa môžete osobne stretnúť s takými skvelými ľuďmi, ako sú MUDr. Igor Bukovský, MUDr. Štefan Košlík, Csc. a medzinárodný fitness tréner Ján Hubinský, ktorí majú pre vás nachystané exkluzívne prednášky: 

Ako sa správne detoxikovať podľa najnovších vedeckých poznatkov?

Ako sa dá detoxikovať duša?

Ako sa dá vyliečiť rakovina bez chemoterapie - pomocou prírodných prostriedkov?

Aké zázraky dokáže v liečení pečene a celkového zdravia včelí peľ?

Ako sa jednoducho zbaviť závislostí?

1. Konferencia Celostného Zdravia
1. Konferencia Celostného Zdravia
1. Konferencia Celostného Zdravia

Osobné stretnutia sú dnes vzácne. Nenechajte si újsť možnosť zažiť týchto špecialistov naživo. Počet miest je limitovaný. /zabezpečuje Ticketportal/

Vstupenku si môžete zakúpiť aj priamo na mieste /potrebná rezervácia na tel. čísle 0905 413 103/

Ak nemôžete prísť osobne, využite možnosť zúčastniť sa ONLINE. /zabezpečuje Ticketportal/

Cena vstupenky: 19€

9:00 – Registrácia
10:00 – Otvorenie konferencie a oboznámenie s programom
(moderátor: Ľubomír Slejzák)
10:10 – 10:55 MUDr. Igor Bukovský – Detoxikácia tela (prednáška)
10:55-11:05 – prestávka
11:05 – 11:40 MUDr. Štefan Košlík, CSc. – Možnosti prevencie a liečby nádorov prostriedkami naturálnej medicíny (prednáška)
11:40 – 11:50 – prestávka
11:50 – 12:35 Ján Hubinský – “ Nie som lekár, ale mám plnú kontrolu nad svojim zdravím.” (prednáška)
12:35 – 13:35 – obed
13:35 – 14:20 MUDr. Igor Bukovský – Detoxikácia duše (prednáška)
14:20 – 14:30 – prestávka
14:30 – 15:15 MUDr. Štefan Košlík, CSc. – Priaznivé účinky včelieho peľu pri rôznych ochoreniach (prednáška)
15:15 – 15:25 – prestávka
15:25 – 16:10 Ján Hubinský – Ako sa zbaviť závislostí, ktoré nám ničia život (prednáška)
16:10 – 16:20 – prestávka
16:20 – 16:40 Ľubomír Slejzák – Ako pôsobia mandaly na zdravie človeka? (stručná správa z vedeckého mandalového výskumu na Slovensku)
16:40 – 18:00 Záverečná panelová diskusia a autogramiáda

O prednášajúcich

MUDr. Igor Bukovský

Od roku 1991 publikuje a vysiela v mnohých slovenských a českých médiách, vydal rad kníh, ktoré sa stali bestsellermi: Vegetariánske dieťa (1992), Miniencyklopédia prírodnej liečby (predaných viac ako 400.000 tisíc kusov v SR a ČR), Hľadá sa zdravý človek (predaných viac ako 100.000 kusov), Návod na prežitie muža (kniha vydaná na Slovensku i v Českej republike s účasťou známych osobností ako Zdeněk Svěrák, Milan Markovič, Janek Ledecký, Roman Šebrle a ďalší), Hneď to bude, Teraz to zíde - pravdy a klamstvá o chudnutí a Nová miniencyklopédia prírodnej liečby z roku 2009. Od roku 1990 pravidelne absolvuje všetky významné svetové a európske kongresy o výžive. Je členom Americkej dietetickej asociácie (ADA), Americkej spoločnosti pre klinickú výživu (ASCN), Britskej spoločnosti pre výživu (NS), Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti a pod. V rokoch 1990-2001 bol externým spolupracovníkom Slovenského rozhlasu a autorom niekoľkých rozhlasových cyklov o zdraví a výžive, v denníku SME uverejnil vlastný 115-dielny seriál o výžive, od roku 1997 je externým spolupracovníkom televízie Markíza (vyše 300 odvysielaných hodín). V rámci pracovných aktivít bol aj poradcom Výboru NR SR pre zdravotníctvo a sociálne veci (1990 - 1992), odborným asistentom na Fyzioogickom ústave Lekárskej fakulty UK v Bratislave, zapájal sa do mnohých výskumných úloh a projektov, v roku 2004 si otvoril vlastnú Ambulanciu klinickej výživy v Bratislave.

MUDr. Štefan Košlík, Csc.

Od roku 1969 je zamestnancom Fakultnej nemocnice v Košiciach, je autorom veľkého množstva publikácií v našich aj zahraničných odborných časopisoch. Jeho dlhoročnou doménou bola dializačná a nefrologická problematika. Ešte za čias Československa sa ako výskumník intenzívne venoval rádioimunológii a rádioanalytickým vyšetrovacím metódam.V roku 1990 sa so súhlasom Ministerstva zdravotníctva SR stal primárom prvého naturálno-medicínskeho pracoviska na Slovensku. Dlhoročne sa venuje výskumu včelieho peľu a jeho pozitívnym účinkom na zdravie človeka.O svojich skúsenostiach prednášal na V. medzinárodnom kongrese o výžive a metabolizme pri obličkových ochoreniach v Štrasburgu.Odmietol ponúkané pracovné miesta v Nemecku i na Univerzite v Los Angeles v USA. Zostal verný Univerzitnej nemocnici Luisa Pasteura, kde pracuje na IV. internej klinike v AMbulancii naturálnej medicíny, kde za ním chodia pacienti z celého Slovenska. Dlhé roky sa úspešne venuje apiterapii, v ktorej si získal uznanie doma i v zahraničí.

Ján Hubinský

Začínal ako fitness špecialista v rodných Topoľčanoch. Počas svojho dlhoročného pobytu najskôr v Nemecku a potom v Austrálii nadviazal osobné kontakty so svetovou elitou v oblasti zdravej a klinickej výživy a rovnako s renomovanými klinikami naturálnej terapie. Jeho osobným mentorom sa stal profesor Cornellovej univerzity (USA) a autor známej najrozsiahlejšej dietologickej štúdie v novodobej histórii, nazvanej Čínska štúdia, pán T.Colin Campbell. Pracoval s ľuďmi vo viac ako 20.krajinách sveta a okrem iného medzi jeho klientmi nájdeme aj zvučné mená, ako Gaston TONG SANG Tahitský prezident, či ikona vo svete módy Tyra Banks z USA. Po návrate na Slovensko v roku 2013 začal intenzívne pracovať na svojich dvoch projektoch, ide o kliniku celostného zdravia STUDIO IQ a reštauráciu zdravého stravovania PÁNI BAKLAŽÁNI v Nitre. Ján Hubinský je autorom troch knižiek o zdravom životnom štýle a je autorom myšlienky vzniku tejto 1. slovenskej Konferencie Celostného Zdravia.

Ľubomír Slejzák

Celým podujatím vás bude sprevádzať moderátor Ľubomír Slejzák, ktorý sa už 18 rokov profesionálne venuje tvoreniu osobných mandál, rôznym mandalovým projektom a vedeckému mandalovému výskumu. Je zakladateľom Mandalovej školy online a Mandalovej terapie na Slovensku.

Miesto konania

Radi vás privítame na 1. slovenskej Konferencii Celostného Zdravia v exkluzívnych priestoroch Košice Hotel na Moldavskej ceste 51 v Košiciach.