Mandala event VIP - Košice

10. jún 2023

MandaLOVE KOŠICE je unikátne kreatívne stretnutie, v ktorom zažijete na vlastnej koži, čo všetko dokáže mandala. Že to nie je iba pekný obrázok, ale veľmi účinný transformačný prostriedok, ktorý vás nabudí pozitívnou energiou a odvahou zmeniť svoj život do pohody a príjemného šťastného flow /plynutia/, v ktorom si začnete s radosťou tvoriť svoju Šťastnú realitu.

PROGRAM:

1. Čo sa vo mne skrýva?

Pustíme do tvorenia prvej spontánnej osobnej mandaly podľa presne stanoveného postupu. Po nakreslení mandaly urobíme analýzu farieb a tvarov podľa 5-tich elementov a zistíme, aké posolstvo vám mandala prináša. To bude dôležitá úvodná informácia, ktorá vám ukáže, aké máte aktuálne nastavenie energetiky a vnútorného sveta.

2. Čo ma blokuje?

Druhá osobná mandala vám prezradí, kde máte blok. Väčšinou je to nejaký strach alebo emocionálna bolesť, ktorá paralyzuje človeka, takže sa nie je schopný pohnúť z miesta, stagnuje a priťahuje si do života komplikované životné situácie. Vďaka uvedomeniu si problémovej životnej témy sa v človeku prebúdza intenzívna vnútorná sila, ktorú mandalový tvorca zažíva ako uvoľnenie vnútorného napätia a chuť zmeniť svoj život k lepšiemu. Symbolicky to vyjadruje vták Fénix, ktorý sa znovu zrodí z vlastného popola. Táto mandala má silný očistný účinok. Prekvapivé ukončenie druhého cvičenia.

3. Rotujúce mandaly /zastavenie toku negatívnych myšlienok a tvorenie Šťastnej reality/ – praktické mandalové cvičenie

4. Svetlé priania srdca – účinná akupresúrna mandalová technika na odstránenie negatívnych obsahov mysle

 

5. Aké energie vyžarujem? Aké mám dary?

Tvorenie osobnej mandaly podľa dátumu narodenia podľa 5 elementov otvára nové možnosti sebarozvoja a využitia svojich darov v praktickom živote.  Z analýzy osobnej charakteristiky, sa dozviete, ako fungujú vaše energie podľa 5 elementov na úrovni myslenia a charakteru osobnosti, v duševnej emocionálnej oblasti a v telesnom každodennom rozmere.

Absolvujete unikátny Slejzyho farebný test, v ktorom prejavíte svoje sympatie alebo antipatie k farbám a zistíte, čo sa za tým skrýva.

Vyskladáte si svoj ideálny osobný farebný kód podľa dátumu narodenia, ktorý môžete použiť v osobnej mandale. Môžete si podľa neho nastaviť aj svoj šatník alebo osobný priestor /interiér/.

Osobná mandala má aj významnú motivačnú funkciu. Jednoduchým spôsobom sa do nej dajú vložiť energoinformačné odtlačky pozitívneho nastavenia mysle a vízie, ktoré by sa mohli v budúcnosti zrealizovať v kariérnom alebo osobnom živote. Mandala s ukotveným osobným energoinformačným programom vám bude potom nenásilným spôsobom pomáhať v napĺňaní vašich snov a cieľov.

V cene je zahrnuté lektorné, výtvarný materiál, osobná diagnostika, občerstvenie

Miesto konania: Košice, Výmenník Wupertálska /10:00 – 19:00/

 

Cena: 150€ /do 30. mája za výhodnejšiu cenu 111€/

Cena pre študentov Mandalovej školy online 69€ /rezervácia pre študentov cez mail: slejzy.slejzy@gmail.com/

 

Počet miest je obmedzený

Kontakt: objednavky@mandala-fengshui.eu alebo tel. kontakt 00421 905 897 913

Objednať si vstupné za výhodnejšiu cenu?

Kto je Ľubo Slejzák?

Mandalám sa profesionálne venuje 19 rokov. Vytvoril už viac ako 3600 osobných mandál pre ľudí zo Slovenska i za hranicami. Vytvoril špeciálne know-how na tvorenie mandál podľa dátumu narodenia. Jeho model osobné – partnerské – rodinné mandaly, ktorý prvý krát uviedol do internetového sveta v roku 2004, dnes používajú mnohí mandaloví tvorcovia, ujal sa a je akceptovaný širšou verejnosťou. Ľubomír Slejzák niekoľko rokov prednášal o mandalách aj na Univerzite tretieho veku v Poprade /UMB Banská Bystrica/. Od roku 2010 začal ako prvý na Slovensku organizovať populárne mandalové kurzy. V roku 2014 založil akciovú spoločnosť Mandala Slovakia a.s., ktorej hlavnou náplňou je podporovanie mandalovej tvorby na Slovensku. V roku 2019 napísal e-book Unikátny farebný kód. V roku 2022 založil Mandalovú školu online, v ktorej dnes študuje 120 študentov z rôznych krajín Európy. V súčasnosti sa intenzívne venuje vedeckému mandalovému výskumu a autorskej tvorbe.