Čarokruh hojnosti 1

222,00

Čarokruh hojnosti 1 /50 x 50 cm/ je špeciálna slovenská mandala, ktorá je vytvorená iba zo slovenských ornamentov. Obľúbený dar k narodeninám. Čarokruh obsahuje rôzne polodrahokamy (hematit, ametyst, jantár)  a slovnú afirmáciu: Prichádza ku mne hojnosť a blahobyt. Symboly pochádzajú z tradičnej slovenskej ornamentiky, ktorú nájdete v slávnej dedinke Čičmany. V strede čarokruhu je symbol fontány hojnosti /tiež Vianočný stromček/, okolo stredu je viac krát uvedený silný špirálový symbol rovnováhy s hviezdami a po obvode dvojitý špirálový ornament, ktorý na našom území zanechali starí kelti.

Popis

Čarokruh hojnosti 1 je špeciálna slovenská mandala, ktorá je vytvorená iba zo slovenských ornamentov. Obľúbený dar k narodeninám.

Čarokruh obsahuje rôzne polodrahokamy (hematit, ametyst, jantár)  a slovnú afirmáciu: Prichádza ku mne hojnosť a blahobyt

Symboly pochádzajú z tradičnej slovenskej ornamentiky, ktorú nájdete v slávnej dedinke Čičmany. V strede čarokruhu je symbol fontány hojnosti /tiež Vianočný stromček/, okolo stredu je viac krát uvedený silný špirálový symbol rovnováhy s hviezdami a po obvode dvojitý špirálový ornament, ktorý na našom území zanechali starí kelti.

Rozmer mandaly: 50×50 cm

Pozrite si videjko:

Čarokruh hojnosti