• 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov

5 elementov – kov

55 x 55 cm

Málo sa smejete? Chcete zažívať v živote viac radosti? Chýbajú vám tvorivé nápady? Kovový element dokáže rozhýbať energiu Vášho Západu.

Popis

5 elementov – kov

5 elementov – kov je mandala reprezentujúca oblasť tvorivosti, detskej hravosti, romantiky, pôžitkárstva a luxusu. Málo sa smejete? Potrebujete do života viacej zábavy? Neviete sa tešiť z maličkostí? Kovový element Vás obdarí detskou naivnosťou, radosťou z hry a to najdôležitejšie je božská tvorivosť. Moment prekvapenia, keď vzniká niečo nové, čo tu ešte nebolo.

Ďalším rozmerom kovovej frekvencie je zmysel pre organizovanosť a poriadok alebo záľuba v riadení, šoférovaní. Kovový element vyjadrený v tvare má kruhovú podstatu, takže kruhy alebo kolesá majú schopnosť prebudiť v nás napríklad túžbu po cestovaní.

Kovový element tiež vyjadruje spojenie človeka s neviditeľným svetom nápomocných priateľov. V súčasnosti sú veľmi obľúbení Anjeli alebo rôzne prírodné bytosti – elfovia, trpaslíci, víly. Charakteristickým kovovým zvukom je cinknutie zvončeka alebo tibetskej misy, ktoré dokážu prečistiť náš hrubohmotný svet od prízemných myšlienok.

Kovový element posilňuje zdravé fungovanie pľúc, pokožky, zubov, prsníkov a hrubého čreva.

5 elementov – kov obsahuje polodrahokam jantár a originálne kovové prvky zaliate v živici.

Rozmer mandaly: 55 x 55 cm

Cena: 333,-

Možno si chcete pomocou piatich elementov posilniť svoj byt, dom alebo firmu? Pri kúpe všetkých piatich elementov zaplatíte iba 1332 € (namiesto 1665 €), jeden element dostanete grátis.

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913slejzy@mandala.as