• 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov
  • 5 elementov - kov

5 elementov – kov

55 x 55 cm

Málo sa smejete? Chcete zažívať v živote viac radosti? Chýbajú vám tvorivé nápady? Kovový element dokáže rozhýbať energiu Vášho Západu.

Popis

5 elementov – kov

5 elementov – kov je mandala reprezentujúca oblasť tvorivosti, detskej hravosti, romantiky, pôžitkárstva a luxusu. Málo sa smejete? Potrebujete do života viacej zábavy? Neviete sa tešiť z maličkostí? Kovový element Vás obdarí detskou naivnosťou, radosťou z hry a to najdôležitejšie je božská tvorivosť. Moment prekvapenia, keď vzniká niečo nové, čo tu ešte nebolo.

Ďalším rozmerom kovovej frekvencie je zmysel pre organizovanosť a poriadok alebo záľuba v riadení, šoférovaní. Kovový element vyjadrený v tvare má kruhovú podstatu, takže kruhy alebo kolesá majú schopnosť prebudiť v nás napríklad túžbu po cestovaní.

Kovový element tiež vyjadruje spojenie človeka s neviditeľným svetom nápomocných priateľov. V súčasnosti sú veľmi obľúbení Anjeli alebo rôzne prírodné bytosti – elfovia, trpaslíci, víly. Charakteristickým kovovým zvukom je cinknutie zvončeka alebo tibetskej misy, ktoré dokážu prečistiť náš hrubohmotný svet od prízemných myšlienok.

Kovový element posilňuje zdravé fungovanie pľúc, pokožky, zubov, prsníkov a hrubého čreva.

5 elementov – kov obsahuje polodrahokam jantár a originálne kovové prvky zaliate v živici.

Rozmer mandaly: 55 x 55 cm

Cena: 333,- eur

Možno si chcete pomocou piatich elementov posilniť svoj byt, dom alebo firmu? Pri kúpe všetkých piatich elementov zaplatíte iba 1332 eur (namiesto 1665 eur), jeden element dostanete grátis.

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913slejzy@mandala.as