• 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň

5 elementov – oheň

55 x 55 cm

Túžite po uznaní? Možno potrebujete vniesť do svojho života viac svetla a radosti? Neviete komunikovať? Oheň podporí Váš juh.

Popis

5 elementov – oheň

5 elementov – oheň je mandala určená na aktivovanie ohnivého elementu.

Možno potrebujete vniesť do svojho života viac svetla a radosti? Možno Vás treba pochváliť a povzbudiť, oceniť, poďakovať sa Vám. Túžite po uznaní? Radi by Ste išli do spoločnosti a zatancovali si? Pri všetkých týchto aktivitách asistuje ľuďom ohnivý element. Spája sa s ním spoločenské uznanie, vášeň, komunikácia, dar reči. Môže Vás urobiť slávnymi alebo podporí Vaše dobré meno. Je to vítaný pomocník v reklame, keď potrebujete rozšíriť povedomie o Vašom produkte.

Oheň však potrebujeme aj preto, aby nám bolo teplo. Oheň stelesňuje v hmotnej rovine slnečný princíp. Robí jasno vo veciach, ktoré sú nejasné. Svetlo nám zároveň ukazuje naše tiene, takže vyťahuje z podvedomia staré bolesti a lieči ich. Oheň je posvätný element.

5 elementov – oheň aktivuje južnú časť objektu – bytu, domu, firmy.

Mandala obsahuje polodrahokam granát.

Rozmer mandaly: 55 x 55 cm

Cena: 333,- eur

Možno si chcete pomocou piatich elementov posilniť svoj byt, dom alebo firmu? Pri kúpe všetkých piatich elementov zaplatíte iba 1332 eur (namiesto 1665 eur), jeden element dostanete grátis.

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913slejzy@mandala.as