• 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň
  • 5 elementov - oheň

5 elementov – oheň

55 x 55 cm

Túžite po uznaní? Možno potrebujete vniesť do svojho života viac svetla a radosti? Neviete komunikovať? Oheň podporí Váš juh.

Popis

5 elementov – oheň

5 elementov – oheň je mandala určená na aktivovanie ohnivého elementu.

Možno potrebujete vniesť do svojho života viac svetla a radosti? Možno Vás treba pochváliť a povzbudiť, oceniť, poďakovať sa Vám. Túžite po uznaní? Radi by Ste išli do spoločnosti a zatancovali si? Pri všetkých týchto aktivitách asistuje ľuďom ohnivý element. Spája sa s ním spoločenské uznanie, vášeň, komunikácia, dar reči. Môže Vás urobiť slávnymi alebo podporí Vaše dobré meno. Je to vítaný pomocník v reklame, keď potrebujete rozšíriť povedomie o Vašom produkte.

Oheň však potrebujeme aj preto, aby nám bolo teplo. Oheň stelesňuje v hmotnej rovine slnečný princíp. Robí jasno vo veciach, ktoré sú nejasné. Svetlo nám zároveň ukazuje naše tiene, takže vyťahuje z podvedomia staré bolesti a lieči ich. Oheň je posvätný element.

5 elementov – oheň aktivuje južnú časť objektu – bytu, domu, firmy.

Mandala obsahuje polodrahokam granát.

Rozmer mandaly: 55 x 55 cm

Cena: 333,-

Možno si chcete pomocou piatich elementov posilniť svoj byt, dom alebo firmu? Pri kúpe všetkých piatich elementov zaplatíte iba 1332 €(namiesto 1665 €), jeden element dostanete grátis.

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913slejzy@mandala.as