• mandala anjelske krídla
  • mandala anjelske krídla
  • mandala anjelske krídla
  • mandala anjelske krídla
  • mandala anjelske krídla
  • mandala anjelske krídla
  • mandala anjelske krídla
  • mandala anjelske krídla

Mandala anjelske krídla

116 x 116 cm

Mandala anjelske krídla vyjadruje harmonické spojenie človeka s anjelmi na rôznych anjelských úrovniach. V mandale je vyjadrených 19 rôznych anjelských bytostí. Mandala slúži ako silný harmonizačný a meditačný prostriedok.

Popis

Mandala anjelske krídla

Mandala anjelske krídla vyjadruje harmonické spojenie človeka s anjelmi na rôznych anjelských úrovniach. V mandale je vyjadrených 19 rôznych anjelských bytostí, z ktorých najvyššia je Slnečná anjelská bytosť z hierarchie Mocností, vyjadrená v strede mandaly ako Slnko. Úroveň Archanjelov  zastupujú Archanjel Michael, Archanjel Rafael, Archanjel Gabriel a Archanjel Metatron. Úroveň Anjelkých bytostí najbližších k ľuďom zastupuje 14 Anjelov umiestnených po obvode mandaly. Týchto anjelov môže budúci majiteľ mandaly priamo osloviť a pomenovať podľa potreby, aby mu pomohli v tom, čo v živote potrebuje. Táto veľkoformátová mandala na stenu vytvára v priestore posvätnú atmosféru. Táto špeciálna mandala patrí medzi relaxačné mandaly.

Mandala anjelske krídla obsahuje silný symbol dvoch krídel na čarovnej palici, okolo ktorej sú ovinuté dva hady. Tento symbol je veľmi starý, siaha až do histórie starého Egypta a Mezopotámie. V súčasnosti sa často využíva ako symbol v oblasti zdravotníctva. Mandalu by mohla mať názov aj Mandala zdravia alebo Mandala Života. Symbol jin – jang vyjadruje rovnováhu a na vrchole palice je umiestnený silný harmonizačný prostriedok – orgonit v tvare triskelisu, ktorý vyjadruje spojenie človeka s Nebom a Zemou. Okolo mandaly je zapísaná kresťanská ochranná modlitba Otčenáš.

Mandala slúži ako silný harmonizačný a meditačný prostriedok. Hodí sa do väčších priestorov, do obývačky domu ako ochranný prostriedok pre celý dom alebo do meditačnej miestnosti. Opakovaním meditácií sa priestor v blízkosti mandaly rozvibruje na vysokú úroveň.

Bezpečnostné upozornenie: táto mandala môže urýchliť rozpad starých nepotrebných stereotypov vo Vašom živote, prípadne môže mať liečivé účinky a pritiahnuť do Vášho života nové príližitosti

Mandala anjelske krídla obsahuje 24 karátové zlato, polodrahokamy: ametyst, karneol, citrín a hematit a priestorový harmonizér orgonit. Mandala v noci svetielkuje.

Rozmer mandaly: 116 x 116 cm

Cena: 1111 eur

Tento originál je k odberu ihneď. Ak by Ste si chceli objednať túto anjelsku mandalu prispôsobenú podľa Vášho dátumu narodenia alebo prispôsobenú pre Vaše bývanie, doba dodania je 2 mesiace.

Viac informácií o mandalách nájdete na Facebooku v skupine Mandaly a čarokruhy

Táto exkluzívna mandala patrí tematicky do okruhu anjelske mandaly.