• Mandala láska love liebe
  • Mandala láska love liebe
  • Mandala láska love liebe
  • Mandala láska love liebe
  • Mandala láska love liebe

Mandala láska love liebe

63 x 63 cm

Mandala láska love liebe vyjadruje energiu lásky zapísanú v päťdesiatich rôznych jazykoch rôznych kultúr z celého sveta. Láska nás všetkých spája, Láska je v každom z nás. Stačí jej otvoriť srdce.

Popis

Mandala láska love liebe

Mandala láska love liebe vyjadruje energiu lásky v rôznych jazykoch z celého sveta. Slovenčina, angličtina, nemčina, dánčina, arménčina, azerbajdžančina, arabčina, maďarčina, ruština, slovinčina, bieloruština, albánčina, čínština, hebrejčina, fínčina, francúzština, samojčina, gruzínčina, latinčina, baskitčina, bosniančina, bulharčina, estónčina, filipínčina, gréčtina, haitská kreolčina, havajčina, hindčina, holandčina, chorvátčina, indonézština, írčina, islandčina, kórejčina, kurdčina, lotyština, luxemburčina, malajčina, maorčina, nepálčina, nórčina, taliančina, turečtina, uzbečtina, vietnamčina, waleština, zuluština, svahilčina. V mandale je Láska zapísaná spolu v 50-tich jazykoch.

Mandala obsahuje špeciálne efekty, ktoré pripomínajú tečúcu vodu. Láska sa takto zviditeľňuje aj ako emocionálna substancia. Prítomnosť mnohých špirál podporuje prúdenie energie. Polodrahokamy a kovové mince uzemňujú energertické prúdenie. Láska sa tak stáva hmatateľnejšou, nie je to iba konštrukcia mysle. Podstatou tejto láskavej mandaly je rozprúdenie energie srdca.

Mandala obsahuje rôzne polodrahokamy: krištáľ, karneol, tigrie oko, jaspis a iné.

Mandala v noci svetielkuje.

Rozmer mandaly: 63 x 63 cm

Cena: 400 eur

 

Viac informácií o mandalách nájdete na Facebooku v skupine Mandaly a čarokruhy