• Mandala Láska
  • Mandala Láska
  • Mandala Láska
  • Mandala Láska

Mandala láska

74 x 74 cm

Mandala láska vyžaruje do priestoru aktívnu ohnivú energiu. Srdce sa otvára a miluje napriek všetkým obmedzeniam viditeľného sveta. Láska je dar svetu.

Popis

Mandala láska vyžaruje do priestoru aktívnu ohnivú energiu. Srdce sa otvára a miluje Život.  Ohnivá energia je zároveň svetlom, ktoré sa nás dotýka a prináša informácie o tom, že sme všetci prepojení a máme niečo spoločné – božskú podstatu.

Ak túžime po Láske… Dôležitý je láskavý vzťah k Životu, ktorý otvára možnosti stretnúť sa s tým pravým partnerom alebo prehĺbiť už existujúci vzťah.

Slnko svieti na nás všetkých a rozdáva sa nám v neustálom princípe daru. Tento životodarný prúd Lásky nám umožňuje žiť a duchovne rásť. Slnko i Život sú dary, za ktoré by sme mali byť neustále vďační.

Vínovo červený rám podčiarkuje pôsobenie ohnivej energie. Leskne sa podobne ako maliarska technika, ktorá je unikátna a umožňuje zažiť umelecký zážitok aj nevidiacemu človeku. Mandala láska má rada dotyky.

Mandala láska oživuje a harmonizuje interiér svojou ohnivou energiou, ktorá je v roku 2019 výnimočne vhodná do stredu bývania.

Mandala láska obsahuje drahé kamene jantár a obsidián, v noci svieti.

Veľkosť: 74x74cm

Cena: 660,- eur

 

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913, slejzy@mandala.as