• Mandala modrá hviezda - feng shui kariéra
  • Mandala modrá hviezda
  • Mandala modrá hviezda
  • Mandala modrá hviezda
  • feng shui kariéra

Mandala modrá hviezda

37 x 37 cm

Mandala modrá hviezda podporuje človeka na jeho životnej ceste. Vybrať si správny životný smer, ktorý prináša človeku pocit naplnenia a prospešnosti pre spoločnosť.

Popis

Mandala modrá hviezda

Mandala modrá hviezda podporuje človeka na jeho životnej ceste. Vybrať si správny životný smer, ktorý prináša človeku pocit naplnenia a prospešnosti nie len pre seba, ale aj pre ostatné bytosti. Robiť to, čo nás teší, čo nám dáva zmysel života. Pracovať nie len pre peniaze, ale aj pre radosť. Šťastní sú tí, ktorých práca sa stala koníčkom. Ak sa k činnosti, ktorú robíme, pridá i štipka nadšenia, všetko plynie hladko, otvárajú sa nové možnosti, príležitosti. Mandala modrá hviezda má zaujímavé využitie aj v oblasti feng shui kariéra.

Mandala modrá hviezda vyžaruje lúčmi do všetkých svetových strán, záleží len nan nás, ktorým smerom sa vydáme. Ak sa rozhodneme srdcom, rozhodneme sa vždy správne, pretože hlboko v nás, ako v jadre mandaly, sa nazbierajú cenné skúsenosti ľudského bytia.

Energia hematitového jadra mandaly má mierne magnetickú povahu, priťahuje dobré príležitosti a stretnutia s inšpirujúcimi ľuďmi. Otvorte sa Životu, nebojte sa! Medený podklad mandaly symbolizuje všadeprítomnú lásku, ktorá sa chce zhmotniť vo vašej práci. Nech robíte čokoľvek, urobte to najlepšie ako sa dá. Skúste nájsť zaľúbenie vo svojej práci. Odmena bude sladká! Čoskoro zistíte, že zmysel životu dáva iba Láska prežívaná v prítomnom okamihu, nech robíte čokoľvek.

Feng shui kariéra

Mandala modrá hviezda sa v roku 2018 hodí do severnej časti objektu ako ochranná mandala pred negatívnou lietajúcou hviezdou. Zároveň môže táto mandala zostať v severnom sektore aj natrvalo, pretože podporuje karirérny rast a úspech v pracovnej oblasti.

Mandala je veľmi vhodná aj ako osobná mandala pre ženy narodené v rokoch: 1950, 1959, 1968, 1977, 1986, 1995, 2004 alebo 2013

Mandala je vhodná ako osobná mandala pre mužov narodených v rokoch: 1954, 1963, 1972, 1981, 1990, 1999, 2008 alebo 2017

Viac o aktuálnych energiách roka sa dozviete v našej Harmonizácii 2018

 

Mandala modrá hviezda obsahuje polodrahokamy Hematit a Karneol

Rozmer mandaly: 37 x 37 cm

Cena: 169 eur

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913slejzy@mandala.as