• mandala moje mile hviezdy
  • mandala - moje mile hviezdy
  • mandala - moje mile hviezdy
  • mandala - moje mile hviezdy
  • mandala - moje mile hviezdy
  • mandala - moje mile hviezdy
  • mandala - moje mile hviezdy

Mandala Moje milé hviezdy

66 x 66 cm

Mandala vyjadruje kovový chlad nočnej oblohy a chuť rozprestrieť svoju dušu do nekonečných diaľok Vesmíru. Mandala je zároveň aj obrazová modlitba za premenenie svojho života.

Popis

Mandala Moje milé hviezdy

Múdrosť a krása nočnej oblohy inšpirovala umelcov od nepamäti. Mandala Moje milé hviezdy vyjadruje kovový chlad nočnej oblohy a chuť rozprestrieť svoju dušu do nekonečných diaľok Vesmíru. Autor v nej zobrazil svoje obľúbené súhvezdie, ktoré je opradené mnohými príbehmi rôznych kultúr celého sveta. Cez toto súhvezdie vraj prichádzajú na svet duše bytostí, ktoré sa chcú zrodiť na Zemi ako ľudia.

Mandala je zároveň aj obrazová modlitba za premenu svojho života, keď sa človek túži vymaniť zo zvieracej prirodzenosti a prekonať svoje tiene. Mandala obsahuje ceruzou napísané sebaformujúce formulky, v ktorých je vyjadrená túžba po veľkej životnej premene. “Prajem si veriť celej pravde a iba pravde o tom, kto a aký som a o tom, kto a aký nie som. Prajem si konať podľa celej pravdy a veriť celej pravde a iba pravde o svojej terajšej situácii, nie v lži založené na vnútorných nepravdách v mojom naprogramovaní. Prajem si veriť celej pravde a iba pravde vo svojom srdci, v duchu, v duši a v mysli. Prajem si žiť v prítomnej chvíli v Láske, bez ohľadu na dôsledky.” Inšpirované dielom Alexandra Loyda – Najvyšší princíp na svete, ktorý takmer nikto na svete nepozná. K spomínaným formulkám patrí celostné aplikovanie praxe deprogramovania a preprogramovania vedomia, s ktorou sa môžete bližšie zoznámiť v jeho knihe.

Rýdze striebro podporuje život a rast v prírodných procesoch. Môže byť veľmi prospešné pri liečení rôznych ochorení, ak sa aplikuje pre ľudské telo v prijateľnej forme. V súčasnosti ho mnohí prírodne orientovaní ľudia používajú ako alternatívu voči chemickým liekom. Tzv. koloidné striebro rád propaguje aj jeden z najlepších odborníkov na zdravé stravovanie Peter Planieta, ktorý je pre autora mandaly veľkou inšpiráciou. Poznanie strieborného tajomstva však nie je žiadna novinka. Ak chceli naši predkovia predĺžiť životnosť nadojeného mlieka, vhodili doňho striebornú mincu, aby tak skoro neskyslo.

Mandala obsahuje rýdze striebro, 3D štruktúru a v noci svieti.

Rozmer 66 x 66 cm

Cena: 860 euro

Mandalu môžete vidieť v D1 Expo – Business centre v Senci.

Ak si objednáte túto mandalu, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vaše bývanie (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči najlepšie umiestnenie pre mandalu a zhodnotí parametre Vašej domácnosti z pohľadu feng shui. Na základe svojich dlhoročných skúseností Vám Ľubo Slejzák na mieste odporúči všetky dôležité harmonizačné opatrenia pre konkrétny priestor.

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913, slejzy@mandala.as