• mandala_orgonit
  • mandala_orgonit
  • mandala_orgonit
  • mandala_orgonit
  • mandala_orgonit
  • mandala_orgonit

Mandala orgonit

50 x 50 cm

Mandala orgonit je experimentálna mandala, ktorá slúži ako silný harmonizačný prostriedok. Tyrkysovo – modré ladenie mandaly s bielym reliéfnym rámom nesie v sebe energiu horúceho leta stráveného pri mori.

Popis

Mandala orgonit

Mandala orgonit je experimentálna mandala, ktorá slúži ako silný harmonizačný prostriedok. Osem orgonitových pologúľ pôsobí symetricky v rohoch rovnoramenného oktagonu. Prepojené sú modrým a bielym pieskom. Uprostred mandaly je pozlátená pravotočivá 3D štruktúra s univerzálnym budhistickým symbolom Óm, ktorý praje dobro všetkým bytostiam. Tyrkysovo – modré ladenie mandaly s bielym reliéfnym rámom nesie v sebe energiu horúceho leta stráveného pri mori. Zlatý disk uprostred symbolizuje Slnko, osemramenná hviezda zasa Zem so svetovými stranami. Tento symbol podporuje stabilitu a záujem o duchovný rozmer bytia, štúdium a čítanie kníh. Zároveň je to symbol prosperity pre obdobie tzv. osmičkovej periódy, ktorá podľa učenia Lietajúce hviezdy vo feng shui trvá od roku 2004 do 2023.

V roku 2024 začne ďalšia dvadsaťročná perióda čísla 9, ktorá bude ohnivá a potrvá až do roku 2043. Momentálne ako civilizácia prežívame obdobie plné prosperity a bohatstva, zároveň je to obdobie duchovného prebúdzania. V ohnivej budúcnosti sa dajú očakávať ušľachtilé duchovné koncepty a nové vízie, ktoré dokážu nadchnúť celú spoločnosť. Element ohňa nás možno obdaruje novým druhom energie, ktorá sa už nebude tak draho vyrábať ako dnes. Chce to ale nesebecký postoj človeka k Zemi a jej prírodnému bohatstvu. Tu môže asi začať každý sám od seba už dnes.

V mandale sú použité orgonitové pologule s malým priemerom, ktoré nemajú iba dekoratívny charakter. Jeden z prvých výrobcov orgonitov na Slovensku – Rasťislav Hriňák o nich hovorí: “Orgonitové a orgónové harmonizéry nás chránia pred negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu. Majú harmonizujúce účinky, čistia a nabíjajú nás, aj priestor životodárnou orgonovou energiou. Orgonity sú transformátory negatívnej deštruktívnej energie aj negatívnych myšlienkových foriem, sú to naše “práčky” energie.” S originálnymi orgonitmi sa môžete stretnúť na rôznych zdravých trhoch, jarmokoch, v špeciálnych ezoterických obchodoch alebo u samotného prvovýrobcu na stránke: merkaba.eu

Mandala orgonit obsahuje 24 karátové zlato, rôzne polodrahokamy, farebný piesok a orgonitové pologule

Rozmer 50 x 50 cm

Cena: 222 euro

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913, slejzy@mandala.as