• Mandala polárnej žiary
  • Mandala polárnej žiary
  • Mandala polárnej žiary
  • Mandala polárnej žiary
  • Mandala polárnej žiary

Mandala polárnej žiary

40 x 40 cm

Mandala polárnej žiary v noci, samozrejme, svieti :). Mandala je zdobená v súčasnosti na celom svete veľmi obľúbeným dot štýlom, teda bodkovaním, čo vytvára príjemný efekt aj pre pohladenie mandaly.

Popis

Mandala polárnej žiary

Mandala polárnej žiary v noci, samozrejme, svieti :). Mandala je zdobená v súčasnosti na celom svete veľmi obľúbeným dot štýlom, teda bodkovaním, čo vytvára príjemný efekt aj pre pohladenie mandaly a na svoje si prídu aj nevidiaci. Mandala polárnej žiary sa dotýka tajomstva noci a sily magnetizmu vodného elementu, ktorý obsahuje každý živý tvor na našej planéte a Zemeguľa samotná, vďaka ktorej je možné toto úžasné divadlo.

Podľa filozofie piatich elementov vodný živel, ktorý mandala predstavuje, priaznivo pôsobí na fungovanie obličiek, močového mechúra a krvné cesty. Všetky elementy by mali byť v rovnováhe, vtedy sa telo môže rýchlo zregenerovať a uzdraviť.

Mandala obsahuje polodrahokamy karneol a hematit. Polodrahokam karneol podporuje aktivitu, tvorivosť a činorodosť, voľu premeniť získané poznatky na skutočnosť. Hematit priťahuje nové príležitosti.Tento kamienok má posilňujúce účinky na krvotvorbu. Posilňuje krvný obeh, srdce, pľúca, pečeň a slezinu. Vhodný proti stresu, telesnej vyčerpanosti, pomáha pri nedostatočnej funkcii obličiek, menštruačných poruchách a bolestiach. Ochraňuje pred negatívnymi energiami, podporuje vnútorný pokoj, vôľu a odvahu.

Použitie pre feng shui: Vhodná do severnej časti bývania pre podporenie oblasti kariéry, práce a zmyslu života. Mandala je nápomocná pri hľadaní svojho poslania a napĺňajúcej cesty života.

Mandala je vhodná aj ako osobná mandala pre ženy narodené v rokoch: 1950, 1959, 1968, 1977, 1986, 1995, 2004 alebo 2013

Mandala je vhodná ako osobná mandala pre mužov narodených v rokoch: 1954, 1963, 1972, 1981,1990, 1999, 2008 alebo 2017

Viac o feng shui a o tom, ako si zharmonizovať bývanie pomocou mandál, sa dozviete v našej Harmonizácii 2018  alebo na Facebooku v skupine Feng šuej SK

 

Mandala obsahuje polodrahokam Hematit, Karneol.

Rozmer mandaly: 38 x 38 cm

Cena: 222 euro

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913slejzy@mandala.as