• Mandala slnečná
  • Mandala - Slnečná
  • Mandala - Slnečná
  • Mandala - Slnečná
  • Mandala - Slnečná
Zľava!

Mandala Slnečná

501,00 399,00

69 x 69 cm

Mandala  Slnečná vytvára spojenie so životodárnou silou Slnka, ktoré nás prepája s našou materskou galaxiou a svieti do nekonečných hlbín božského Univerza. Ďakujem Ti, milované Slnko, za každý deň môjho úžasného života!

Kategórie: Značka:

Popis

Mandala Slnečná

Mandala Slnečná je pocta Slnku, ktoré od nepamäti inšpiruje umelcov. Táto slnečná mandala vyjadruje spojenie našej najbližšej hviezdy s energiou našej rodnej galaxie – Mliečnej cesty. Zlaté slnečné lúče po okraji pletenca verne napodobňujú reálne slnečné výboje pozorované výkonnými ďalekohľadmi zo Zeme. Zachytávajú slnečnú hmotu, ktorá je vymrštená do vesmíru a často krát zasiahne našu planétu ako Slnečný vietor, ktorý potom nad severným pólom vytvorí úžasný efekt nočnej polárnej žiary. Tento proces je v mandale umelecky stvárnený ako fosforeskujúca špirála, ktorú je možné vidieť, keď sa pri obraze zhasne svetlo.

Tajomstvo Slnka

Čiastočne ho poodhalil na svojich sedeniach aj známy slovenský duchovný učiteľ žijúci v Českej republike Marcel Vaněk. Tvrdil, že ho osvietení priatelia, s ktorými dokáže komunikovať, zobrali na návštevu priamo do Slnka. Keď sa tam ocitol, zistil, že uprostred Slnka je nekonečný priestor Absolútna. To, čo pozorujeme my ako pozemšťania – hmotný vesmír, je len maličkou čiastočkou nekonečného Absolútna. Bytosti so samostatným nadvedomím – ľudia, sa vraj po ukončení svojho ľudského vývoja na planéte Zem, ktoré sa končí osvietením, vyberú práve do Slnka. Tam pokračujú na svojom ďalšom zdokonaľovaní ako osvietené slnečné duchovné bytosti, pracujú s energiami pre blaho a duchovný rozvoj celého Vesmíru. Starajú sa napríklad o to, aby sme my ľudia mali pre svoj život a duchovný rozvoj na Zemi vhodné podmienky. Priamo zo Slnka pre nás naši osvietení priatelia vytvárajú Čas a Priestor.

Pri východe Slnka je vzácna chvíľa, kedy sa môžeme poďakovať za svoj Život, za to, že nám vďaka nemu bije v hrudi srdce, ktoré je riadené slnečnými silami. Presne na poludnie, keď bijú zvony, sa naši kresťanskí predkovia vždy pomodlili. Z úcty k Slnečnej bytosti – Kristovi – vznikla modlitba Anjel Pána. Ale aj iné civilizácie pred nami uctievali Slnko. Napríklad Slnečný rondel s egyptským obeliskom pred chrámom sv. Petra vo Vatikáne je pripomienkou toho, že v starovekom Egypte uctievali ľudia Kristovi veľmi podobnú bytosť menom Ra. O mnohých egyptských slnečných tajomstvách zaujímavo píše Miloš Matula – Achnaton a Nefertiti, faraóni Slnka.

Mandala Slnečná obsahuje 24 karátové zlato a 3D štruktúru, v noci svieti.

Veľkosť: 69x69cm

Cena: 501 euro /cena v zľave 399,- €/

Originál môžete vidieť v D1 Expo – Business centre v Senci.

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913, slejzy@mandala.as

Exkluzívne výrobky