• Mandala slnečná
  • Mandala - Slnečná
  • Mandala - Slnečná
  • Mandala - Slnečná
  • Mandala - Slnečná
Zľava!

Mandala Slnečná

501,00 399,00

69 x 69 cm

Mandala  Slnečná vytvára spojenie so životodárnou silou Slnka, ktoré nás prepája s našou materskou galaxiou a svieti do nekonečných hlbín božského Univerza. Ďakujem Ti, milované Slnko, za každý deň môjho úžasného života!

Popis

Mandala Slnečná

Mandala Slnečná je pocta Slnku, ktoré od nepamäti inšpiruje umelcov. Táto slnečná mandala vyjadruje spojenie našej najbližšej hviezdy s energiou našej rodnej galaxie – Mliečnej cesty. Zlaté slnečné lúče po okraji pletenca verne napodobňujú reálne slnečné výboje pozorované výkonnými ďalekohľadmi zo Zeme. Zachytávajú slnečnú hmotu, ktorá je vymrštená do vesmíru a často krát zasiahne našu planétu ako Slnečný vietor, ktorý potom nad severným pólom vytvorí úžasný efekt nočnej polárnej žiary. Tento proces je v mandale umelecky stvárnený ako fosforeskujúca špirála, ktorú je možné vidieť, keď sa pri obraze zhasne svetlo.

Tajomstvo Slnka

Čiastočne ho poodhalil na svojich sedeniach aj známy slovenský duchovný učiteľ žijúci v Českej republike Marcel Vaněk. Tvrdil, že ho osvietení priatelia, s ktorými dokáže komunikovať, zobrali na návštevu priamo do Slnka. Keď sa tam ocitol, zistil, že uprostred Slnka je nekonečný priestor Absolútna. To, čo pozorujeme my ako pozemšťania – hmotný vesmír, je len maličkou čiastočkou nekonečného Absolútna. Bytosti so samostatným nadvedomím – ľudia, sa vraj po ukončení svojho ľudského vývoja na planéte Zem, ktoré sa končí osvietením, vyberú práve do Slnka. Tam pokračujú na svojom ďalšom zdokonaľovaní ako osvietené slnečné duchovné bytosti, pracujú s energiami pre blaho a duchovný rozvoj celého Vesmíru. Starajú sa napríklad o to, aby sme my ľudia mali pre svoj život a duchovný rozvoj na Zemi vhodné podmienky. Priamo zo Slnka pre nás naši osvietení priatelia vytvárajú Čas a Priestor.

Pri východe Slnka je vzácna chvíľa, kedy sa môžeme poďakovať za svoj Život, za to, že nám vďaka nemu bije v hrudi srdce, ktoré je riadené slnečnými silami. Presne na poludnie, keď bijú zvony, sa naši kresťanskí predkovia vždy pomodlili. Z úcty k Slnečnej bytosti – Kristovi – vznikla modlitba Anjel Pána. Ale aj iné civilizácie pred nami uctievali Slnko. Napríklad Slnečný rondel s egyptským obeliskom pred chrámom sv. Petra vo Vatikáne je pripomienkou toho, že v starovekom Egypte uctievali ľudia Kristovi veľmi podobnú bytosť menom Ra. O mnohých egyptských slnečných tajomstvách zaujímavo píše Miloš Matula – Achnaton a Nefertiti, faraóni Slnka.

Mandala Slnečná obsahuje 24 karátové zlato a 3D štruktúru, v noci svieti.

Veľkosť: 69x69cm

Cena: 501 euro /cena v zľave 399,- €/

Originál môžete vidieť v D1 Expo – Business centre v Senci.

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913, slejzy@mandala.as