• Mandala Šťastná Hviezda
  • Mandala - Šťastná Hviezda
  • Mandala - Šťastná Hviezda
  • Mandala - Šťastná Hviezda
  • Mandala - Šťastná Hviezda
  • Mandala - Šťastná Hviezda

Mandala Šťastná Hviezda

111 x 111 cm

Táto veľká interiérová mandala podporuje človeka v jasných zámeroch  a schopnosti nechať veci plynúť. Mandala môže byť veľkým estetickým zážitkom aj pre nevidiaceho človeka.

Popis

Mandala Šťastná hviezda

Mandala Šťastná hviezda podporuje človeka v jasných zámeroch  a schopnosti nechať veci plynúť. Šťastie človek nemôže získať úporným snažením. Šťastie k človeku prichádza v pokoji a v radosti, rodí sa vnútri a zviditeľňuje sa navonok. Šťastná hviezda prináša človeku energiu stále prítomného šťastného okamihu.

Párové symboly – dvojité špirály predstavujú v mandale spojenie mužského a ženského princípu a rovnováhu medzi nimi. Zároveň vyjadrujú spojenie nebeských a zemských energií a ich splynutie s ľudskými energiami – špirálami. Ako hore, tak aj dole. Tento krásny symbol môžeme nájsť na dekoratívnej výzdobe dreveníc v známej slovenskej obci Čičmany. O tajuplných symboloch čičmanských dreveníc sa dočítate viac v našom blogu, ktorý pre Vás pripravuje  Ľubo Slejzák. Prezradíme Vám, že symbol dvojitej špirály jednoducho znamená Lásku a splynutie dvoch duší.

V mandale môžete nájsť veľa mikro detailov, napríklad egyptskú vlnovku. Túto historickú špecialitu by Ste našli na výzdobe koča známeho egyptského faraóna Tutanchámona. Na prvý pohľad neviditeľné a zblízka prekvapujúce sú aj maličké čierne bodky, ktoré sú systematicky rozostavené po vonkajšom obvode celej mandaly. V matematickej postupnosti vytvárajú čosi ako brajlové písmo, takže mandala môže byť veľkým estetickým zážitkom aj pre nevidiaceho človeka. Pre vidiaceho zasa vďaka fluorescentnému efektu farieb svieti aj v tme.

Polodrahokamy už tradične patria do výbavy autora, ktorý ich citlivo vkladá do exkluzívnych mandál. Olivín stimuluje radosť zo života a pozitívny vzťah k prírodným veciam, k prirodzenosti, k pohybu, k rodine a zdravie podporujúcim aktivitám. Granát je zasa kameň podporujúci srdečnosť, otvorenosť, komunikáciu a vitalitu.

Mandala Šťastná Hviezda obsahuje 24 karátové zlato, polodrahokamy granát a olivín, v noci svieti

Ak si objednáte túto mandalu, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vaše bývanie (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči najlepšie umiestnenie pre mandalu a zhodnotí parametre Vašej domácnosti z pohľadu feng shui. Na základe svojich dlhoročných skúseností Vám Ľubo Slejzák na mieste odporúči všetky dôležité harmonizačné opatrenia pre konkrétny priestor.

Veľkosť: 111 x 111 cm

Cena: 1000 eur

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913, slejzy@mandala.as