• Mandala štyroch klúčov
  • Mandala štyroch kľúčov
  • Mandala štyroch kľúčov
  • Mandala štyroch kľúčov
  • Mandala štyroch kľúčov
  • Mandala štyroch kľúčov
  • Mandala štyroch kľúčov
  • Mandala štyroch kľúčov

Mandala štyroch kľúčov

50 x 50 cm

Mandala štyroch kľúčov od pokladov Zeme. Odomknite si šťastie, radosť, zdravie, neustály prísun energie, lásku Zeme, prosperitu.

Popis

Mandala štyroch kľúčov

 

Mandala štyroch kľúčov od pokladov Zeme, to je celý názov mandaly, ktorá vyjadruje symboliku štyroch svetových strán a ich tajomstiev.

Prvým kľúčom je uvedomenie si, že naša Matka Zem je živá bytosť, ktorá nám poskytuje podmienky pre život a duchovný rast. Život na planéte Zem je úžasný a plný materinskej zemskej Lásky, stačí sa jej otvoriť, pozorovať ju v prírode, byť s ňou zajedno. Zem nám každú chvíľu neustále daruje krásu a jednotu. Ranný štebot vtákov, šumenie mora, lesa alebo ticho… vo všetkom je obsiahnutá Láska našej Zeme. Stačí sa jej otvoriť a vnímať ju.

Druhým kľúčom je náš dych. Neustále do nás vstupuje vzduch, ktorý vyživuje naše telo. Cez dýchanie si svoje telo vieme najskôr uvedomiť, vieme ho premeniť na Svetlo, na zdravie, vieme s ním komunikovať. Dych je neviditeľný podobne ako Duch, je jeho fyzickým prejavom. Uvedomovať si svoje dýchanie znamená byť bdelý a byť so Zemou v neustálom spojení.

Tretím kľúčom je aktívne nadviazanie komunikácie so Zemou tak, že jej pošleme našu vlastnú osobnú energiu a požiadame ju o dar Jej energie a informácií prospešných pre náš duchovný vývoj v súlade so všetkými bytosťami.

Štvrtým kľúčom je fyzická práca so zemou a dotýkanie sa Zeme. Pripraviť pôdu, zasiať semienka, ľahnúť si do trávy, zahrabať sa do piesku na pláži, hrať sa s kamienkami, postaviť dom z hliny, kopať, hľadať polodrahokamy, chodiť naboso… je toľko úžasných činností spojených s uvedomovaním si Zeme, pri ktorých sa jej fyzicky môžeme dotýkať.

Odomknite si šťastie, radosť, zdravie, neustály prísun energie, lásku Zeme, prosperitu. Všetky potrebné kľúče k tomu už máte. Stačí ich použiť 🙂

Polodrahokam citrín vyjadruje Lásku a harmonické vzťahy.

Pre feng shui použitie je táto mandala vhodná do juhovýchodného sektoru pre podporenie prosperity. Viac sa dočítate v našej Facebookovej skupine Feng šuej SK alebo v texte Harmonizácia feng shui 2018

 

Rozmer mandaly: 50 x 50 cm

Cena: 180 eur

Pri objednaní tejto exkluzívnej mandaly kontaktujte, prosím,  osobne autora.

Mobil: 00421905897913slejzy@mandala.as