Mandala života – labyrint

690,00

Mandala života – labyrint je bioorganická mandala (pripomína mozog) má antistresové účinky a prináša človeku 4 druhy šťastia. NAJNOVŠIA EXKLUZÍVNA MANDALA!

Kategórie:

Popis

Mandala života – labyrint je jedna z bioorganických mandál (ponáša sa na mozog), ktorá slúži na viaceré účely. Ak sa vydáte cestičkou (začiatok je v dolnej časti mandaly), môžete intuitívne odbočiť do ľava alebo do prava a dostanete sa do jedného zo štyroch cieľov, ktorý obsahuje posvätnú RUNU. Otestujte sa, do ktorého cieľa dorazíte najprv. Význam je uvedený nižšie.

Fehu – ODMENA

Otvára sa prameň Bohatstva a sily. Hojnosť prichádza. Rodia sa dobré nápady. Počúvajte svoj vnútorný hlas. Prichádzajú k Vám príležitosti na vzostup a rast. Nechajte veci voľne plynúť, nepoužívajte vôľu.


Wunjo – SVETLO

Prichádza k vám Dar Svetla. Staré problémy uvidíte v novom svetle. Veci sa zmenia k lepšiemu. Pochybnosti odídu. Všetko dobre dopadne. Svetlo prináša šťastie.

 

Dagaz – ZMENA

Váš život dostane nový rozmer. Je čas na radikálne zmeny v zamestnaní alebo v súkromnom živote. Zmena sa odohráva na duchovnej úrovni. Prídu k vám nové informácie. Niečo, na čom ste už dlho pracovali, sa môže šťastne vyriešiť.

 

Sowela – SLNKO

Viete sa presadiť a máte úspech v práci aj v súkromí, v materiálne či duchovne. Slnko vám dodáva potrebnú životnú silu. Napĺňate svoj osud. Idete svojou vlastnou vlastnou cestou. Uvedomujete si svoje poslanie a svoje vyššie Ja.

Mandala prináša k človeku 4 druhy šťastia, upokojuje myseľ a zlepšuje koncentráciu. Dajú sa s ňou robiť rôzne mentálne cvičenia (napríklad prejsť po každej cestičke prstom alebo očami a vrátiť sa naspäť do východzieho bodu). Najkrajšie cvičenie je hneď úvodné.

Mandala života – labyrint je celá vykladaná malými kamienkami – polodrahokamom jaspis a obsahuje aj pravé zlato a jantár.

Rozmer: 60 x 60 cm

Cena: 690,- €

 

Exkluzívne výrobky