Kráľovská mandala 2021

390,00

Kráľovská mandala 2021 je jedna z najnovších exkluzívnych mandál Ľuba Slejzáka. Mandala je vytvorená špeciálnou technikou, pri ktorej sa povrch mandaly leskne ako vodná hladina, takže keď na ňu zasvietia slnečné lúče, rozžiari sa celý priestor. Kráľovská mandala 2021 dáva človeku pocit exkluzivity a výnimočnosti, symbolizuje zdravé sebavedomie a prosperitu.

Jantár pôsobí hrejivo a obsidián ochladzujúco. Polodrahokamy tak vytvárajú rovnováhu. Slnečný charakter mandaly podporuje hra svetla. Jantárové slniečko uprostred mandaly symbolizuje jasného ducha a sebavedomie. Ametystový stred mandaly predstavuje múdrosť a duchovné prepojenie so Stvoriteľom. Fialová farba polodrahokamu sa spája s vyžarovaním korunnej čakry človeka, zlatá frekvencia zasa s jeho čistou dušou.

Kráľovská mandala 2021 a feng shui súvislosti

Kráľovská mandala 2021 sa hodí ako motivačný prostriedok pre podporenie kariéry alebo novej životnej cesty. Umiestnenie mandaly z hľadiska energií feng shui je ideálne v severnom sektore. Ak by ste chceli mandalu použiť ako prostriedok na tvorenie hojnosti, umiestnenie je ideálne v západnom sektore a v roku 2021 aj v strede objektu.

Chcete si pozrieť viac mandalových videí? Sledujte náš Youtube kanál Mandala TV

špeciálne vlastnosti: leskne sa ako vodná hladina a v noci svieti (tak, ako väčšina mandál z Mandalového ateliéru Ľuba Slejzáka)

obsahuje polodrahokamy: jantár a obsidián

rozmer: 40 x 40 cm

PREDANÉ

Kategórie:

Popis

Kráľovská mandala 2021 je jedna z najnovších exkluzívnych mandál Ľuba Slejzáka. Mandala je vytvorená špeciálnou technikou, pri ktorej sa povrch mandaly leskne ako vodná hladina, takže keď na ňu zasvietia slnečné lúče, rozžiari sa celý priestor. Kráľovská mandala dáva človeku pocit exkluzivity a výnimočnosti, symbolizuje zdravé sebavedomie a prosperitu.

špeciálne vlastnosti: leskne sa ako vodná hladina a v noci svieti (tak, ako väčšina mandál z Mandalového ateliéru Ľuba Slejzáka)

obsahuje polodrahokamy: jantár, obsidián, ametyst

rozmer: 40 x 40 cm

PREDANÉ