Malý orgonitový set

36,00

Malý orgonitový set obsahuje sadu troch exkluzívnych harmonizačných podložiek pod poháre. Vychutnajte si vodu alebo víno so silnou harmonickou informáciou.

Popis

Malý orgonitový set

Malý orgonitový set pozostáva z troch harmonizačných podložiek pod poháre. Každá podložka má tri varianty. S jedným stromom (symbol osobného rastu), s dvoma stromami (symbol Lásky) a s tromi stromami (symbol zdravia a harmonickej rodiny).

Malý orgonitový set si môžete objednať samostatne alebo ako prídavok k veľkému orgonitovému setu. Spolu Vám tak vznikne kolekcia jednej veľkej trigónovej podložky pod karafu, džbán alebo fľašu s nápojom a šiestich menších podložiek pod poháre.

Symbol Stromu života vyjadruje rodovú spriaznenosť s našimi predkami, neustály rast, harmonickú rodinu, zdravie a silné prepojenie s Nebom a Zemou.

Orgonitové podložky obsahujú živicu a orgonitovú technológiu: meď, bronz, hliník, mosadz, 24-karátové zlato. Prítomné sú aj polodrahokamy: lapis lazuli, apatit, turmalín, malachyt, jaspis, magnezit, šungit.

Tento exkluzívny ručne vyrobený produkt sme vyvinuli so špičkovým slovenským výrobcom orgonitov a nájdete ho iba na našom webe.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,2 kg