Zľava!

Mandala event VIP

111,00

Mandala event VIP je unikátne kreatívne stretnutie s Ľubom Slejzákom, v ktorom zažijete na vlastnej koži, čo všetko dokáže mandala. Že to nie je iba pekný obrázok, ale veľmi účinný transformačný prostriedok, ktorý vás nabudí pozitívnou energiou a odvahou zmeniť svoj život do pohody a príjemného šťastného flow /plynutia/, v ktorom si začnete s radosťou tvoriť svoju Šťastnú realitu.

Na celodennom seminári si vytvoríte 3 osobné mandaly, získate osobnú diagnostiku podľa 5-tich elementov a vyskladáte si svoj ideálny unikátny farebný kód, absolvujete 3 praktické telesno-vizualizačné mandalové cvičenia a osobné konzultácie

Výtvarný materiál je zabezpečený, v cene je lektorné, osobná diagnostika podľa 5 elementov, občerstvenie

Seminár sa uskutoční 10. júna 2023 v Košiciach, Výmenník Wupertálska / od 10:00 do 19:00 s hodinovou prestávkou na obed/

 

 

Cena: 150€ /do 30. mája za výhodnejšiu cenu 111€/

Cena pre študentov Mandalovej školy online 69€ /študenti nech zašlú požiadavku na rezerváciu na mail: slejzy.slejzy@gmail.com/

Kategórie:

Popis

Mandala event VIP je unikátne kreatívne stretnutie, v ktorom zažijete na vlastnej koži, čo všetko dokáže mandala. Že to nie je iba pekný obrázok, ale veľmi účinný transformačný prostriedok, ktorý vás nabudí pozitívnou energiou a odvahou zmeniť svoj život do pohody a príjemného šťastného flow /plynutia/, v ktorom si začnete s radosťou tvoriť svoju Šťastnú realitu.

KOŠICE – 10. jún 2023 /10:00 – 19:00/

PROGRAM:

1. Čo sa vo mne skrýva?

Pustíme do tvorenia prvej spontánnej osobnej mandaly podľa presne stanoveného postupu. Po nakreslení mandaly urobíme analýzu farieb a tvarov podľa 5-tich elementov a zistíme, aké posolstvo vám mandala prináša. To bude dôležitá úvodná informácia, ktorá vám ukáže, aké máte aktuálne nastavenie energetiky a vnútorného sveta.

2. Čo ma blokuje?

Druhá osobná mandala vám prezradí, kde máte blok. Väčšinou je to nejaký strach alebo emocionálna bolesť, ktorá paralyzuje človeka, takže sa nie je schopný pohnúť z miesta, stagnuje a priťahuje si do života komplikované životné situácie. Vďaka uvedomeniu si problémovej životnej témy sa v človeku prebúdza intenzívna vnútorná sila, ktorú mandalový tvorca zažíva ako uvoľnenie vnútorného napätia a chuť zmeniť svoj život k lepšiemu. Symbolicky to vyjadruje vták Fénix, ktorý sa znovu zrodí z vlastného popola. Táto mandala má silný očistný účinok. Prekvapivé ukončenie druhého cvičenia.

3. Rotujúce mandaly /zastavenie toku negatívnych myšlienok a tvorenie Šťastnej reality/ – praktické mandalové cvičenie

4. Aké energie vyžarujem? Aké mám dary?

Tvorenie osobnej mandaly podľa dátumu narodenia podľa 5 elementov otvára nové možnosti sebarozvoja a využitia svojich darov v praktickom živote.  Z analýzy osobnej charakteristiky, sa dozviete, ako fungujú vaše energie podľa 5 elementov na úrovni myslenia a charakteru osobnosti, v duševnej emocionálnej oblasti a v telesnom každodennom rozmere.

Absolvujete unikátny Slejzyho farebný test, v ktorom prejavíte svoje sympatie alebo antipatie k farbám a zistíte, čo sa za tým skrýva.

Vyskladáte si svoj ideálny osobný farebný kód podľa dátumu narodenia, ktorý môžete použiť v osobnej mandale. Môžete si podľa neho nastaviť aj svoj šatník alebo osobný priestor /interiér/.

Osobná mandala má aj významnú motivačnú funkciu. Jednoduchým spôsobom sa do nej dajú vložiť energoinformačné odtlačky pozitívneho nastavenia mysle a vízie, ktoré by sa mohli v budúcnosti zrealizovať v kariérnom alebo osobnom živote. Mandala s ukotveným osobným energoinformačným programom vám bude potom nenásilným spôsobom pomáhať v napĺňaní vašich snov a cieľov.

V cene je zahrnuté lektorné, výtvarný materiál, osobná diagnostika, občerstvenie

Miesto konania: Košice, Výmenník Wupertálska /10:00 – 19:00/

 

Cena: 150€ /do 30. mája za výhodnejšiu cenu 111€/

Cena pre študentov Mandalovej školy online 69€ /študenti nech zašlú požiadavku na rezerváciu na mail: slejzy.slejzy@gmail.com/

 

Počet miest je obmedzený

Kontakt: objednavky@mandala-fengshui.eu alebo tel. kontakt 00421 905 897 913