Mandala na tetovanie

88,00

Mandala na tetovanie alebo tattoo mandala je v súčasnosti veľmi obľúbená najmä v západných krajinách. My Vám vieme vytvoriť osobnú mandalu na tetovanie podľa Vášho dátumu narodenia, čo Vám zaručí jedinečnosť.

Kategórie: Značky: ,

Popis

Mandala na tetovanie

Mandala na tetovanie v našom prevedení vychádza z filozofie piatich elementov a z dátumu narodenia, takže je ušitá na mieru.

Pre vytvorenie osobnej mandaly vhodnej na tetovanie je potrebné v objednávkovom formulári do poznámky uviesť meno a dátum narodenia. Môžete uviesť aj v čom by Vám mala mandala pomáhať.

Kde si to chcete vytetovať? 

Dôležité je uviesť, na akú časť tela si mandalu chcete dať vytetovať, aby sme zvolili zodpovedajúcu symboliku, ktorá bude pre Vaše telo prospešná. Napríklad pozdĺž stredovej osi tela je možné do mandaly zakomponovať párovú symboliku, ktorá bude súmerná v ľavej i pravej časti tela. Na nohe alebo na ruke je možné umiestniť akékoľvek vzory.

Neodporúčame tetovania, ktoré majú v sebe obsiahnutú rotáciu, pretože môžu negatívne ovplyvňovať prirodzený tok energie čchi v ľudskom tele.

Vaše bližšie požiadavky alebo fotky nám môžete poslať na mail: objednavky@mandala-fengshui.eu.

Mandalu na tetovanie pre Vás vytvoríme ako zarámovaný obraz na stenu

v čiernom alebo farebnom prevedení podľa Vášho výberu. Obraz je potom možné odfotiť alebo naskenovať a dať ho svojmu tatérovi. Ten si to vie prispôsobiť na konkrétnu časť tela, kde sa bude tetovať.

Ak ešte nemáte vybratého tatéra, môžem Vám odporúčať svojho kamaráta Tomáša Jankuliaka z Vyšného Kubína, ktorý je zasvätený aj do princípov tvorenia osobných mandál podľa piatich elementov a jeho práca má špičkovú kvalitu. Srdečne odporúčam 🙂

Veľkosť mandaly: 25x25cm

Ukážky osobných mandál našich klientov:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg

Možno by sa Vám páčilo…

 • E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód – tabuľky

  Unikátny farebný kód – tabuľky je skrátená verzia veľkého e-booku o šťastných farbách.Vhodná pre tých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo používať tento unikátny vzorkovník farieb a nepotrebujú k tomu charakteristiky jednotlivých typov osobností podľa piatich elementov.

 • Zľava!
  E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód

  Unikátny farebný kód je úplne nový e-book vo svojom odbore. Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania, outfit alebo si dať vytvoriť osobnú mandalu podľa dátumu narodenia.

Exkluzívne výrobky