Mandala odvahy a úspechu

900,00

Mandala odvahy a úspechu

Mandala odvahy a úspechu je najnovší tvorivý počin z ateliéru Ľuba Slejzáka. Obsahuje silný ochranný a zároveň aktivačný symbol pripomínajúci pyramídu. Táto koncentrovaná sila dokáže vygenerovať v človeku odvahu a prekonať všetky strachy a prekážky. V strede je zobrazený blesk – večný oheň pozlátený rýdzim zlatom. Obsahuje veľké množstvo polodrahokamov jantár a amazonit. V noci krásne svieti.

Mandala odvahy a úspechu motivuje človeka k dosiahnutiu takých vecí, ktoré sa zdajú nemysliteľné, a predsa sa to dá. Dokonca výsledky sú potom omnoho lepšie, ako boli očakávania. Stačí sa stíšiť a ísť do svojho stredu, pretože práve tu môžeme s ľahkosťou vytvoriť realitu podľa svojich predstáv.

Rozmer: 108 x 108 cm

Cena: 900 eur

Popis

Mandala odvahy a úspechu

Mandala odvahy a úspechu je najnovší tvorivý počin z ateliéru Ľuba Slejzáka. Obsahuje silný ochranný a zároveň aktivačný symbol pripomínajúci pyramídu. Táto koncentrovaná sila dokáže vygenerovať v človeku odvahu a prekonať všetky strachy a prekážky. V strede je zobrazený blesk – večný oheň pozlátený rýdzim zlatom. Obsahuje veľké množstvo polodrahokamov jantár a amazonit.

Slová, ktoré mandala obsahuje vo vnútornom kruhu:

Ďakujem za dar života, Prajem dobro všetkým bytostiam…

Slová, ktoré mandala obsahuje po obvode mandaly:

Zdravie, Potešenie, Spokojnosť, Múdrosť, Dobrý sex, Dom, Bohatstvo, Úspech, Peniaze, Krásne telo, Šťastie, Zamilovanosť, Sláva, Splnený sen, Luxus, Dovolenka pri mori, Harmonický vzťah, Dobré auto, Silný príbeh, Zisk, Víťaz, Hojnosť, Uznanie, Dieťa, Krása, Dobrá práca, Rodina… Tieto slová vyjadrujú bežné túžby človeka, za ktorými sa ženú všetky ľudské bytosti v súčasnom uponáhľanom svete. Skrýva sa za tým nenásytnosť nášho Ega. Mnohým sa nedarí dosiahnuť ani základné veci ako je Harmonický vzťah alebo Rodina. Nehovoriac o tom, že hlavnou témou súčasnosti je dostatok Financií. Ľudia, ktorí sa naháňajú za týmito obyčajnými ľudskými túžbami, sú polapení vonkajším svetom, časom a priestorom. Odovzdávajú mu všetku svoju energiu, žijú v strese… Na okraji mandaly, Života. Kruh života sa najrýchlešie točí práve na svojom obvode, kde sa tak úporne snažíme niečo dosiahnuť.

Mandala odvahy a úspechu motivuje človeka k dosiahnutiu takých vecí, ktoré sa zdajú nemysliteľné, a predsa sa to dá. Dokonca výsledky sú potom omnoho lepšie, ako boli očakávania.

Stačí sa stíšiť a ísť do svojho stredu, pretože práve tu môžeme s ľahkosťou vytvoriť realitu podľa svojich predstáv. Ba ešte lepšiu, ako si vieme predstaviť. Dokonca sa tá vysnívaná realita začne tvoriť sama od seba. Láska totiž vždy vytvorí takú realitu, ktorá je najlepšia pre všetkých zúčastnených.

Inšpirované Marcelom Vaněkom, Jirkom Ledvinkom a Eckhartom Tollem

Mandala v noci svieti

rozmer: 108 x 108 cm

cena: 900 eur