Mandala pre podporenie zdravia

69,00309,00

Mandala pre podporenie zdravia je špeciálna motivačná mandala, ktorá vám bude nápomocná pri pozitívnych zmenách v živote. Mandala obsahuje liečivý program, ktorý bude spolupracovať s vaším podvedomím a zároveň vás bude povzbudzovať k aktivitám, ktoré podporia zlepšenie vášho zdravia.

Vymazať

Popis

Mandala pre podporenie zdravia je špeciálny druh osobnej motivačnej mandaly, ktorá vám bude pomáhať v tom, aby ste vydržali v nových životných návykoch, ktoré vedú k zlepšeniu zdravia. Ak sa rozhodnete držať diétu alebo pravidelne cvičiť alebo behať, nejesť vybrané druhy potravín ako sladkosti, mäso a iné, mandala vás podporí vo vašom zámere a dodá vám odvahu prekonať staré škodlivé stereotypy.

V strede mandaly je vždy vyjadrený symbol zdravia (napríklad strom, kvet, trojlístok a pod.) a okolie stredu je posilnené 5 elementami voda – drevo – oheň – zem – kov.

Celá mandala je vytvorená podľa vášho dátumu narodenia, takže je to unikátna osobná mandala so špeciálnym poslaním na podporenie vášho zdravia. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov od 25x25cm po 60x60cm.

Do poznámky môžete napísať, v čom konkrétne by vás mala mandala podporovať.

Mandala obsahuje vzácne polodrahokamy a v noci svieti.

Pozrite si 1. časť nášho ONLINE-KURZU Zdravej bioorganickej výživy. Pavol Blahovský a Ľubo Slejzák vám prinášajú množstvo zaujímavých informácií o potravinách, ktoré nám škodia a o možnostiach, ako jesť zdravo podľa princípou 5 elementov. Garantom tohto projektu je Peter Planieta – líder v oblasti zdravej výživy na Slovensku.

Mandala pre podporenie zdravia vás môže výborne podporiť, ak sa pridáte do nášho online-kurzu Zdravej bioorganickej výživy. Vyskúšate?

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -

Exkluzívne výrobky