Mandala puf

54,00

Kategórie:

Popis

Mandala puf je unikátny dizajnový produkt značky MANDALA Slovakia v našej prvej jarnej kolekcii.

Máte chuť na zberateľský dizajnový kúsok?

Tento sedací vankúš sme vyvinuli v spolupráci so slovenskou textilnou dizajnérkou Majkou Hojnošovou. Špeciálny je v tom, že ponúka iba obmedzený počet kusov. Ručne sa ušije, pripraví a odprezentuje vždy iba 20 kusov z každej limitovanej edície. Každý kus má svoje unikátne zberateľské číslo. Každá limitovaná edícia vám prinesie vždy iný mandalový motív z najúspešnejších obrazov Ľuba Slejzáka. Zobrazené motívy nie sú len pekné mandalové obrázky, ale majú v sebe hlbokú symboliku.

Mandala puf obsahuje originálny mandalový motív KVET ŽIVOTA.

Pochádza z veľmi úspešnej veľkorozmernej mandaly Ľuba Slejzáka. Významovo sa symbolika viaže na podporenie Života, radosti zo života a úspešné rozbiehanie nových životných začiatkov.

Mandala puf je ušitý zo 100% bavlny a prírodného plátna. Vo vnútri je molitanová drť, ktorá najlepšie vyhovuje tomu, aby si vankúš dlhodobo zachoval svoju formu a udržal človeka v pohodlnej meditačnej pozícii. Vankúš sa dá jednoducho vyprať.

Možno by vás zaujímalo?

K mandalovému pufu si môžete u nás čoskoro objednať aj Meditačný mandalový koberček s identickým motívom alebo originálnu Mandalu – Modrý kvet života. Vyzdobte si svoj interiér našou unikátnou mandalovou kolekciou Puf – Koberček – Mandala s jednotným motívom Modrý kvet Života. Už čoskoro!

Spolupracujeme so slovenskými textilnými dizajnérmi a podporujeme hand made slovenskú remeselnú tvorbu.