• mandala tetovanie
  • mandala-na-tetovanie
  • mandala-na-tetovanie

Mandala na tetovanie

68,00968,00

Mandala na tetovanie je v súčasnosti veľmi obľúbený motív. Vytvoríme pre Vás čiernu alebo farebnú osobnú mandalu, ktorú si Váš tatér ľahko prispôsobí na tetovanie.

Zrušiť výber

Popis

Mandala na tetovanie

Mandala na tetovanie  alebo Tattoo mandala je veľmi vďačný motív. Mnoho ľudí nás už oslovilo so želaním vytvoriť pre nich mandalu podľa dátumu narodenia, ktorá by sa dala vytetovať.

Pre vytvorenie osobnej mandaly vhodnej na tetovanie je potrebné uviesť meno a dátum narodenia. Podľa veľkosti formátu si viete určiť hustotu a jemnosť ornamentu budúcej tetovanej mandaly. Čím väčší rozmer, tým viacej detailov sa zmestí do mandaly.

Dôležité je uviesť, na akú časť tela si mandalu chcete dať vytetovať, aby sme zvolili zodpovedajúcu symboliku, ktorá nebude telu odporovať. Napríklad pozdĺž stredovej osi tela je možné do mandaly zakomponovať párovú symboliku, ktorá bude súmerná v ľavej i pravej časti tela. Pri umiestnení osobnej mandaly na niektorú čakru, môžete aktivovať energetiku príslušného miesta, preto nie je jedno, aký motív sa v mandale vyskytne. Tetovanie mandaly na nohe – najčastejšie členok, stehno alebo tetovanie na ruke – najčastejšie rameno, plece má už trošku voľnejšie pravidlá. Ak si nie Ste istí, poraďte sa so svojím tatérom.

Do Vašej mandaly môžeme umiestniť aj nejaký motív alebo symbol, ktorý máte radi. Požiadavku treba presne zadefinovať v objednávkovom formulári, prípadne poslať fotku motívu na objednavky@mandala-fengshui.eu

Mandalu na tetovanie pre Vás vytvoríme ako zarámovaný obraz na stenu v čiernom alebo farebnom prevedení podľa Vášho výberu. Čierne mandaly robíme na fluorescentný podklad, ktorý v noci svieti. Farebné mandaly vhodné na tetovanie nie sú ohraničené zlatou kontúrou, ako to robíme pri všetkých ostatných mandalách, ale čiernou, aby vynikol kontrast. Tento obraz – osobnú mandalu – je potom možné odfotiť alebo naskenovať a dať ho svojmu tatérovi, ktorý si ho digitálnymi prostriedkami vie prispôsobiť na konkrétnu časť tela, kde sa bude tetovať.

Ak ešte nemáte vybratého tatéra, môžem Vám odporúčať svojho kamaráta Tomáša Jankuliaka z Vyšného Kubína, ktorý je zasvätený aj do princípov tvorenia osobných mandál podľa piatich elementov a jeho práca má špičkovú kvalitu. Navyše je to príjemný človek, ktorý má silné duchovné zázemie. Srdečne odporúčam 🙂

Tatto mandala je v súčasnosti veľký hit najmä medzi mladými ľuďmi v západných krajinách. Pridáte sa k nim?

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Veľkosť

25x25cm, 25x25cm – expres dodanie, 38x38cm, 38x38cm – expres dodanie, 48x48cm, 48x48cm – expres dodanie, 60x60cm, 60x60cm – expres dodanie, 81x81cm, 81x81cm – expres dodanie, 102x102cm, 102x102cm – expres dodanie