Mandalové leto Čierna Hora – september 2024

960,00

Kategória:

Popis

Mandalové leto Čierna Hora – september 2024

Program ešte dolaďujeme 🙂

Po skvelej minuloročnej premiére prichádza pokračovanie Mandalového leta 2024  v septembrovom termíne 11. – 21. 9. 2024, na 10 dní letecky s ubytovaním, polpenziou a návštevou nádherných silových miest Čiernej hory, ktoré majú veľký potenciál podporiť zdravý ženský princíp a chuť do plného tvorivého Života . Spolu si užijeme vzácne chvíle na 12-ich rôznych miestach /okrem destinácie Sutomore s dlhou verejnou plážou s ležadlami, promenádou alebo skrytými malebnými plážami medzi skalami/. Všetko je zahrnuté v konečnej cene 960€ /ceny sa ešte dolaďujú/. Na mieste už nemusíte nič platiť.

Možné je objednať si tento pobyt v destinácii Sutomore aj bez fakultatívnych výletov, bez spoločného programu a bez lektorskej starostlivosti /mandalové tvorenie, terapeutické rozhovory a priateľské posedenia, konštelácie, diagnostika 5 elementov, osobné konzultácie/ za cenu 690€ /ceny sa ešte dolaďujú/.

Čo spolu zažijeme?

Večerné mandalové tvorenia s Ľubom Slejzákom a stretnutia so spriaznenými dušami pri rozhovoroch o podstate naplneného tvorivého Života. Namaľujeme si osobné mandaly rôzneho druhu a jednu výnimočnú Mandalu nového Života. Zažiť môžete aj unikátnu mandalovú konšteláciu s čiernohorskou vedmou a terapeutkou Jasmínou Ivanovič. Ráno si s Ľubom Slejzákom môžete zacvičiť jednoduché energetické cvičenia na prepojenie sa so Zemou a Vesmírom a navýšiť tak svoju kapacitu na fyzickej i duševnej úrovni.

Navštívime nádherné silné miesta, na ktorých môžete rozjímať alebo jednoducho len tak Byť a nasávať krásne energie:

  1. Sveti Stefan a návšteva kláštora, kde sa maľujú ikony, chodník k ostrovu Sveti Stefan, ktorý vybudoval jednoruký mních – mníška v mužskom kláštore
  2. Doobeda na Velikej plaži v Ulcijne vytvoríme veľkú mandalu v piesku na pláži, pozrieme si pirátske mesto Ulcijn a poobede si užijeme špeciálnu Ženskú pláž v Ulcijne, kde sa v pobrežných vodách vyskytujú sírnaté pramene a tunajšie ženy si sem chodili odpradávna liečiť svoje ženské veci a neplodnosť. Muži majú individuálny program 🙂
  3. Hodinu sa poprechádzame pod zemou v Lipskej jaskyni a z útrob matky Zeme vystúpime až k oblakom na kultovú horu Lovčen s nádherným výhľadom na celú Čiernu Horu. Vystúpame po kráľovských schodoch, prejdeme cez tunel, na konci ktorého uvidíme svetlo a postavíme sa zoči-voči dvom čiernohorským strážkyniam, ktoré nás možno prepustia na posvätné miesto s kamennou mandalou, v ktorej si môžete otvoriť srdce dokorán.
  4. Štvrté vandrovanie  – výstup na vychýrené čiernohorské pútnické miesto do skalného kláštora Ostrog s magickou atmosférou a možnosťou prespať tu na liečivom mieste pod hviezdami na exteriérových ležadlách. Udialo sa tu už veľa zázračných uzdravení a zjavení.
  5. Piate vandrovanie je dobrodružné /dobrovoľné/- Rafting na rieke Tara v chránenom národnom parku Durmitor na severe Čiernej Hory, pobyt pri horskom jazere lásky v tvare srdca /na mieste si doplatíte 60€/
  6. Šiesty výlet: Skadarské jazero – plavba loďou, kúpanie na pláži, s obedom, je to najväčšie balkánske jazero s podvodnými prameňmi, ktoré mu zaručujú čistotu a priezračnosť, žijú tu vzácne vtáky, ryby, rastú tu chránené rastliny, ide o unikátny biotop. Jazero siaha až do Albánska. + návšteva kláštora Dajbabe

Technické informácie:

Pre rezerváciu je potrebné uhradiť zálohu za letenky vo výške 150€. /v prípade vašej nečakanej neúčasti je táto záloha nevratná/ Zvyšnú sumu 810€ s plným programom alebo 600€ bez pobytového programu je potrebné uhradiť najneskôr do 24. augusta 2024. Pre páry máme zvýhodnenú cenu 1770€ s plným pobytovým programom pre oboch partnerov. Odlietame 11. septembra o 15:00 z Bratislavy do Podgorice. Odlet z Podgorice 21. septembra o 17:00 a prílet do Bratislavy cca 18:30. Nezabudnite na platnosť pasu. Ostatné informácie si upresníme osobne v mailovej komunikácii.

Bývanie v izbách s dvomi alebo tromi lôžkami s vlastnou kúpeľňou a klímou. Stravovanie /tradičné domáce čiernohorské jedlá/ v nových reštauračných priestoroch s veľkou terasou. K dispozícii sú aj priestory na tvorenie mandál a večerné posedenia v uzavretom kruhu.

Ak sa chcete prihlásiť, píšte cez mesendžer Mandaly a čarokruhy alebo na mail: slejzy.slejzy@gmail.com