• Firemná mandala
  • firemná mandala
  • firemná mandala
  • firemná mandala
  • firemná mandala

Firemná mandala

68,00968,00

Firemná mandala je vytvorená pre konkrétnu firmu alebo pre riadiaceho pracovníka. Podporuje prosperitu a harmonizuje chod firmy.

Zrušiť výber

Popis

Firemná mandala

Firemná mandala podporuje prosperitu a rozvoj firmy alebo kariérny rast riadiaceho pracovníka.

Každá firma alebo spoločnosť má svoje narodeniny, to znamená, že je to živá bytosť, ktorá má svoj život. Starajú sa o ňu ľudia, ktorí ju spoluvytvárajú. Firma môže mať svojho teamového ducha, pokiaľ ciele a snaženie všetkých zúčastnených majú spoločné smerovanie. Firma sa môže správať férovo voči svojim zamestnancom, môže byť spoľahlivá v dodávaní svojich služieb alebo produktov. Firma sa môže na trhu správať ako žralok, ktorý ide bezohľadne za svojou korisťou, aby dosiahla čo najvyšší zisk alebo ako inteligentný delfín, ktorý sa dokáže zahrať s ostatnými delfínmi priateľskú spoločenskú hru, z ktorej majú všetci potešenie. Do firemnej mandaly sa vždy snažíme zakomponovať priateľský rozmer podnikania, vďaka ktorému dokážu prosperovať a byť úspešní všetci zúčastnení.

Konkrétne informácie o tom, akú podporu potrebuje Vaše podnikanie alebo Vaša kariéra, stačí jednoducho sformulovať do objednávkového formulára. Ak má firma problémy, môže mandala podporiť ozdravné procesy alebo nové smerovanie. Možno Vás stačí len povzbudiť v tom, aby Ste mali z podnikania radosť. Možno hľadáte nových obchodných partnerov či spoľahlivých spolupracovníkov. Alebo sa potrebujete zbaviť starých stereotypov, nefunkčných vzťahov, energetických blokov…

Mandala môže byť aj zaujímavým dizajnovým prvkom v priestoroch firmy. Použitie mandaly má široké možnosti: vo firemných listinách, v internetovom priestore, firemnom oblečení, prezentačných záležitostiach. Mandala sa tak môže zapojiť do harmonizačného procesu firmy na rôznych podprahových úrovniach a niesť v sebe informáciu o prosperite a úspechu.

Pri tvorení mandaly sa berie do úvahy predmet podnikania a dátum založenia firmy (deň podpisu zakladajúcej zmluvy alebo vzniku živnosti). Pri tvorení mandaly pre riadiaceho pracovníka je dôležitý dátum jeho narodenia.

Pre malé a stredné firmy ponúkame aj Firemný mandalový balíček, v ktorom je zahrnutá veľká firemná mandala a niekoľko menších osobných kariérnych mandál (počet upresní objednávateľ) pre riadiaci personál alebo iných zamestnancov za zvýhodnenú cenu.

Všetky mandaly dodávame už zarámované.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -