• firemna mandala

Firemná mandala

69,00968,00

Firemná mandala od renomovaného autora Vám môže pomôcť v zložitom období prekonať ťažkosti a vnesie do vášho podnikania nové harmonické impulzy.

Zrušiť výber
*
*
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Firemná mandala

* * *

Firemná mandala Vám môže pomôcť prekonať zložité obdobie v biznise alebo môže podporiť pozitívne zmeny vo Vašom podnikaní, dať vám novú víziu.

Pre vytvorenie firemnej mandaly treba poskytnúť dátum vzniku firmy (podpísanie zakladateľskej zmluvy alebo vznik živnosti) a predmet podnikania.

Čo bude Vaša firemná mandala vyžarovať na informačnej úrovni, si môžete sami zadefinovať. Stačí do poznámky v objednávkovom formulári uviesť, v čom konkrétne má mandala podporiť Vaše podnikanie?

Ak má firma problémy, môže mandala podporiť ozdravné procesy alebo nové smerovanie. Možno hľadáte nových obchodných partnerov či spoľahlivých spolupracovníkov. Alebo sa potrebujete preorientovať na nové obchodné vzťahy. Zadefinujte si svoju vlastnú mandalovú podporu.

Mandala môže byť zaujímavým dizajnovým prvkom nielen v priestoroch firmy. Použitie mandaly má široké možnosti: ako logo vo firemných listinách, v internetovom priestore, firemnom oblečení, prezentačných záležitostiach. Mandala sa tak môže zapojiť do harmonizačného procesu firmy na rôznych podprahových úrovniach.

 

Vytvorili sme pre vás aj špeciálnu ponuku. Ak sa zapojíte do nášho firemného sebarozvojového programu ŠŤASTNÁ REALITA, v ktorej sa naučíte, ako okolo seba vytvárať priaznivé život podporujúce prostredie, môžete získať celoročnú podporu v oblasti harmonizácie zamestnaneckých vzťahov, novej stratégie v komplikovanej celospoločenskej situácii, FIREMNÝ WORKSHOP s unikátnou koncepciou 5 elementov, zamestnanecké osobné mandaly a ďalšie bonusy. Viac informácií o našom úplne novom koncepte intenzívneho firemného poradenstva nájdete na www.stastnarealita.sk

Firemné mandaly niektorých našich klientov:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg
Rozmery -

Možno by sa Vám páčilo…