Partnerská mandala

69,00968,00

V partnerskej mandale sú zosúladené energie oboch partnerov tak, aby ich podporili v láske a spoločným rastom v živote.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Partnerská mandala

* * *

Partnerská mandala je unikátna mandala, v ktorej je vyjadrené spojenie dvoch bytostí. Energie oboch partnerov sú v mandale harmonicky prepojené a nasmerované k láske.

Vzťah sa dá v mandale vyjadriť na troch úrovniach: telesná, duševná a duchovná rovina. Často sa stáva, že sa partneri zamilujú na prvý pohľad a pociťujú k sebe veľmi silné puto, vďaka ktorému sú schopní akceptovať toho druhého aj s jeho nedostatkami. Keď však čaro opojenia vyprchá, zistíme, že tá druhá bytosť je iná, než sme si zo začiatku mysleli. Práve v tomto momente začne byť zaujímavá diagnostika podľa piatich elementov, ktorá nám vie ukázať, v čom sú partneri rozdielni a ako sa dajú napätia vo vzťahu zharmonizovať. Ak niekde existuje napätie, vieme ho uvoľniť doplnením vhodného elementu (voda, drevo, oheň, zem, kov). Každý element má svoje farebné spektrum, ktoré vieme v mandale veľmi presne vyjadriť. Vznikne tak v symbolickej rovine mandala, ktorá partnerov na všetkých úrovniach spája.

K mandale je pripojený aj sprievodný list, v ktorom sa môžu partneri oboznámiť so svojimi čínskymi horoskopmi a lepšie sa tak navzájom pochopiť. V sprievodnom liste nájdu partneri svoje silné a slabé stránky.

Mandala intenzívne prepája oboch partnerov na vedomej i podvedomej úrovni a napomáha k vzájomnej rovnocennosti vo vzťahu.

Pre vytvorenie partnerskej mandaly je potrebné poskytnúť mená a dátumy narodenia oboch partnerov.

Partnerská mandala sa osvedčila ako svadobný dar. Vhodná je aj k výročiu svadby, zoznámenia alebo ako darček pre partnera.

Mandala je osadená v ráme.

Ak si objednáte partnerskú mandalu veľkosti 100 x 100 cm, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vaše bývanie alebo firmu (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči konkrétne OCHRANNÉ OPATRENIA feng shui. V priestoroch sa nachádzajú aj pozitívne energie na zisky, prosperitu a hojnosť. Dozviete sa, ako ich môžete konkrétne aktivovať.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg
Rozmery -

Možno by sa Vám páčilo…

 • Zľava!
  E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód

  Unikátny farebný kód je úplne nový e-book vo svojom odbore. Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania, outfit alebo si dať vytvoriť osobnú mandalu podľa dátumu narodenia.

 • E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód – tabuľky

  Unikátny farebný kód – tabuľky je skrátená verzia veľkého e-booku o šťastných farbách.Vhodná pre tých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo používať tento unikátny vzorkovník farieb a nepotrebujú k tomu charakteristiky jednotlivých typov osobností podľa piatich elementov.

Exkluzívne výrobky