• Partnerská mandala
  • partnerska_mandala
  • partnerska_mandala
  • partnerska_mandala
  • partnerska-mandala

Partnerská mandala

69,00968,00

Podľa dátumu narodenia vieme vyjadriť aj energie dvoch rôznych osobností. V mandale sú ich energie zosúladené, takže ich podporujú v láske a rovnocennosti.

Zrušiť výber

Popis

Partnerská mandala

Partnerská mandala je unikátna mandala, v ktorej je vyjadrené spojenie dvoch bytostí. Energie oboch partnerov sú v mandale harmonicky prepojené a nasmerované k láske.

Vzťah sa dá v mandale vyjadriť na troch úrovniach: telesná, duševná a duchovná rovina. Často sa stáva, že sa partneri zamilujú na prvý pohľad a pociťujú k sebe veľmi silné puto, vďaka ktorému sú schopní akceptovať toho druhého aj s jeho nedostatkami. Keď však čaro opojenia vyprchá, zistíme, že tá druhá bytosť je iná, než sme si zo začiatku mysleli. Práve v tomto momente začne byť zaujímavá diagnostika podľa piatich elementov, ktorá nám vie ukázať, v čom sú partneri rozdielni a ako sa dajú napätia vo vzťahu zharmonizovať. Ak niekde existuje napätie, vieme ho uvoľniť doplnením vhodného elementu (voda, drevo, oheň, zem, kov). Každý element má svoje farebné spektrum, ktoré vieme v mandale veľmi presne vyjadriť. Vznikne tak v symbolickej rovine mandala, ktorá partnerov na všetkých úrovniach spája.

K mandale je pripojený aj sprievodný list, v ktorom sa môžu partneri oboznámiť so svojimi čínskymi horoskopmi a lepšie sa tak navzájom pochopiť. V sprievodnom liste nájdu partneri svoje silné a slabé stránky.

Mandala intenzívne prepája oboch partnerov na vedomej i podvedomej úrovni a napomáha k vzájomnej rovnocennosti vo vzťahu.

Pre vytvorenie partnerskej mandaly je potrebné poskytnúť mená a dátumy narodenia oboch partnerov.

Partnerská mandala sa osvedčila ako svadobný dar. Vhodná je aj k výročiu svadby, zoznámenia alebo ako darček pre partnera.

Mandala je osadená v ráme.

Ak si objednáte partnerskú mandalu veľkosti 100 x 100 cm, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vaše bývanie (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči najlepšie umiestnenie pre mandalu a zhodnotí parametre Vašej domácnosti z pohľadu feng shui. Na základe svojich dlhoročných skúseností Vám Ľubo Slejzák na mieste odporúči všetky dôležité harmonizačné opatrenia pre konkrétny priestor.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg
Rozmery -