Zľava!

Meditačná mandala

660,00

100 x 100 cm

Meditačná mandala je najnovší tvorivý počin z ateliéru Ľuba Slejzáka. Mandala je praktickou pomôckou pre meditáciu. Vedomie človeka sa tak ľahšie dostane do pozitívneho transformačného procesu.

Popis

Meditačná mandala

Meditačná mandala je najnovší tvorivý počin z ateliéru Ľuba Slejzáka. Mandala je praktickou pomôckou pre meditáciu, kde sa meditujúci človek sústredí na stredový bod mandaly. Po krátkom čase dochádza k upokojeniu a možnosti vypnúť proces myslenia. Vďaka tomu sa otvorí možnosť komunikácie s vyššími svetmi (alebo svojim vyšším ja). V tomto stave stíšenia je vhodné sústrediť sa iba na svoje dýchanie a svoje telo od končekov prstov na nohách až po vlasy na hlave. Stačí vo svojom tele byť a plne si ho uvedomovať. Naše vedomie sa tak veľmi rýchlo dostane do stavu plného vnímania reality a prítomnej chvíle. Odbúra sa všetok stres a nastavíme sa na vnímanie podstaty Života.

Slová, ktoré mandala obsahuje vnútri:

Nádych – výdych, Radosť –  Láska, Prítomnosť – TICHO za všetkými zvukmi, Ďakujem za dar života, Prajem dobro všetkým bytostiam… tieto slová vedú Ducha človeka k spojeniu s Božskou podstatou

Slová, ktoré mandala obsahuje po obvode mandaly: Zdravie, Potešenie, Spokojnosť, Múdrosť, Dobrý sex, Dom, Bohatstvo, Úspech, Peniaze, Krásne telo, Šťastie, Zamilovanosť, Sláva, Splnený sen, Luxus, Dovolenka pri mori, Harmonický vzťah, Dobré auto, Silný príbeh, Zisk, Víťaz, Hojnosť, Uznanie, Dieťa, Krása, Dobrá práca, Rodina… Tieto slová vyjadrujú bežné túžby človeka, za ktorými sa ženú všetky ľudské bytosti v súčasnom uponáhľanom svete. Skrýva sa za tým nenásytnosť nášho Ega. Mnohým sa nedarí dosiahnuť ani základné veci ako je Harmonický vzťah alebo Rodina. Nehovoriac o tom, že hlavnou témou súčasnosti je dostatok Financií. Ľudia, ktorí sa naháňajú za týmito obyčajnými ľudskými túžbami, sú polapení vonkajším svetom, časom a priestorom. Odovzdávajú mu všetku svoju energiu, žijú v strese… Na okraji mandaly, Života. Kruh života sa najrýchlešie točí práve na svojom obvode, kde sa tak úporne snažíme niečo dosiahnuť.

Pritom sa stačí stíšiť a ísť do svojho stredu, pretože práve tu môžeme s ľahkosťou vytvoriť realitu podľa svojich predstáv. Ba ešte lepšiu, ako si vieme predstaviť. Dokonca sa tá vysnívaná realita začne tvoriť sama od seba. Láska totiž vždy vytvorí takú realitu, ktorá je najlepšia pre všetkých zúčastnených.

Inšpirované Marcelom Vaněkom, Eckhartom Tollem a Alexandrom Loydom.

Mandala v noci svieti

rozmer: 103 x 103 cm

cena: 990 eur