Osobná mandala

69,00968,00

Osobná mandala vytvorená podľa dátumu narodenia je jedinečný prostriedok na urýchlenie splnených želaní.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Osobná mandala

* * *

„Viete, že do mandaly sa dá vložiť želanie? Je to celkom jednoduché. Dôležité je najprv si premyslieť, v čom konkrétne by Vám mala mandala pomáhať, takto si vy sami zadefinujete účinnosť mandaly. Ona potom bude ako tichý spoločník spolupracovať s vaším podvedomím, takže už na svoje želania a ciele nemusíte kŕčovito myslieť. Mandala to urobí za vás s polu s vaším podvedomím. Keď budete uvoľnení, želania sa vám skôr vyplnia. Najlepšie sú však také želania, ktoré sú prospešné pre všetkých. Tie sa plnia rýchlejšie…“

Osobná mandala je unikátny obraz šitý na mieru pre konkrétneho človeka.

Nebeské energie, ktoré sme dostali do vienka v čase narodenia, ovplyvňujú celý náš život. Tieto energie vieme vyjadriť farbami a tvarmi. Harmonizačný účinok mandaly spočíva vo vzájomnom prepojení týchto energií a v správnom umiestnení do kruhu. Účinnosť tohto originálneho systému je preverená rokmi a klientmi, ktorí sa k nám stále vracajú. Autor pracuje s týmto systémom už od roku 2004. Z dlhoročnej praxe feng shui a poznania podstaty mandalových princípov vytvoril úplne nový spôsob tvorenia umeleckých obrazov.

Osobná mandala vytvorená podľa dátumu narodenia spolupracuje s človekom na jeho duchovnom rozvoji a pomáha mu dosahovať životné ciele.

Naše mandaly zobrazujú energie človeka na úrovni tela, duše a ducha. Okrem prirodzených energií osobnosti môžete do poznámky uviesť, v čom by Vám mala mandala pomôcť. Stačí pomenovať oblasť života (Láska, dieťa, zdravie, financie a pod.)

Pre vytvorenie osobnej mandaly je potrebné poskytnúť meno a dátum narodenia. K mandale vyhotovíme sprievodný list, v ktorom Vám podrobne opíšeme Vaše energie, podľa ktorých bola mandala namaľovaná.

Ak si objednáte osobnú mandalu veľkosti 100 x 100 cm, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vaše bývanie alebo firmu (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči konkrétne OCHRANNÉ OPATRENIA feng shui. V priestoroch sa nachádzajú aj pozitívne energie na zisky, prosperitu a hojnosť. Dozviete sa, ako ich môžete konkrétne aktivovať.

O pôsobení mandaly sa dozviete aj v našom najnovšom blogu Feng šuej a mandala.

Viac o mandalách sa dozviete aj na našom FB profile Mandaly a čarokruhy.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -

Možno by sa Vám páčilo…

 • E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód – tabuľky

  Unikátny farebný kód – tabuľky je skrátená verzia veľkého e-booku o šťastných farbách.Vhodná pre tých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo používať tento unikátny vzorkovník farieb a nepotrebujú k tomu charakteristiky jednotlivých typov osobností podľa piatich elementov.

 • Zľava!
  E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód

  Unikátny farebný kód je úplne nový e-book vo svojom odbore. Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania, outfit alebo si dať vytvoriť osobnú mandalu podľa dátumu narodenia.

Exkluzívne výrobky