• firemna mandala

Firemná mandala

69,00968,00

Firemná mandala od renomovaného autora podporí Váš biznis a vnesie do podnikania harmonické impulzy. Pre vytvorenie firemnej mandaly treba poskytnúť dátum vzniku firmy (podpísanie zakladateľskej zmluvy) a predmet podnikania.

Zrušiť výber

Popis

Firemná mandala

Firemná mandala podporí Váš biznis a vnesie do podnikania harmonické impulzy.

Pre vytvorenie firemnej mandaly treba poskytnúť dátum vzniku firmy (podpísanie zakladateľskej zmluvy alebo vznik živnosti) a predmet podnikania.

Čo bude Vaša firemná mandala vyžarovať na informačnej úrovni, si môžete sami zadefinovať. Stačí do poznámky v objednávkovom formulári uviesť, v čom konkrétne má mandala podporiť Vaše podnikanie?

Ak má firma problémy, môže mandala podporiť ozdravné procesy alebo nové smerovanie. Možno Vás stačí len povzbudiť v tom, aby Ste mali z podnikania radosť. Možno hľadáte nových obchodných partnerov či spoľahlivých spolupracovníkov. Alebo sa potrebujete zbaviť starých stereotypov, nefunkčných vzťahov, energetických blokov… zadefinujte si svoju vlastnú mandalovú podporu.

Mandala môže byť zaujímavým dizajnovým prvkom nielen v priestoroch firmy. Použitie mandaly má široké možnosti: ako logo vo firemných listinách, v internetovom priestore, firemnom oblečení, prezentačných záležitostiach. Mandala sa tak môže zapojiť do harmonizačného procesu firmy na rôznych podprahových úrovniach a niesť v sebe informáciu o prosperite a úspechu.

Ak si objednáte firemnú mandalu veľkosti 100 x 100 cm, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vašu firmu (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči najlepšie umiestnenie pre mandalu a zhodnotí parametre Vašej riadiacej kancelárie a firemných priestorov z pohľadu feng shui. Na základe svojich dlhoročných skúseností Vám Ľubo Slejzák na mieste odporúči všetky dôležité harmonizačné opatrenia pre konkrétny priestor.

Firemné mandaly niektorých našich klientov:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg
Rozmery -