Veľká orgonitová podložka

36,00

Veľká orgonitová podložka je exkluzívna harmonizačná podložka pod karafu alebo fľašu vína. Vychutnajte si vodu alebo víno so silnou harmonickou informáciou.

Popis

Veľká orgonitová podložka

Veľká orgonitová podložka je vhodná pod karafu s nápojom alebo fľašu vína. Orgonitová technológia dodá nápojom silnú harmonickú informáciu.

Podložka obsahuje silný symbol: tri stromy a medený stred, ktorý okrem zdravia a harmonickej rodiny symbolizuje aj prosperitu.

Veľkú orgonitovú podložku si môžete objednať samostatne alebo ako prídavok k nej si môžete objednať jeden alebo dva malé orgonitové sety. Spolu Vám tak vznikne kolekcia jednej veľkej trigónovej podložky pod karafu a troch alebo šiestich menších podložiek pod poháre.

Symbol Stromu života okrem iného vyjadruje aj rodovú spriaznenosť s našimi predkami, neustály rast, harmonickú rodinu, zdravie a silné prepojenie s Nebom a Zemou.

Orgonitové podložky obsahujú živicu a orgonitovú technológiu: meď, bronz, hliník, mosadz, 24-karátové zlato. Prítomné sú aj polodrahokamy: lapis lazuli, apatit, turmalín, malachyt, jaspis, magnezit, šungit.

Tento exkluzívny ručne vyrobený produkt sme vyvinuli so špičkovým slovenským výrobcom orgonitov a nájdete ho iba na našom webe.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,2 kg