Veľký orgonitový set

72,00

Veľký orgonitový set obsahuje jednu veľkú trigónovú podložku pod karafu alebo fľašu vína a sadu troch podložiek pod poháre. Vychutnajte si vodu alebo víno so silnou harmonickou informáciou.

Popis

Veľký orgonitový set

Veľký orgonitový set pozostáva z troch harmonizačných podložiek pod poháre a jednej väčšej podložky pod karafu s nápojom alebo fľašu vína.

Každá podložka má tri varianty. S jedným stromom (symbol osobného rastu), s dvoma stromami (symbol Lásky) a s tromi stromami (symbol zdravia a harmonickej rodiny). Veľká podložka pod karafu obsahuje tri stromy a medený stred, ktorý okrem zdravia a harmonickej rodiny symbolizuje aj prosperitu.

Veľký orgonitový set si môžete objednať samostatne alebo ako prídavok si k nemu môžete objednať aj malý orgonitový set. Spolu Vám tak vznikne kolekcia jednej veľkej trigónovej podložky pod karafu, džbán alebo fľašu s nápojom a šiestich menších podložiek pod poháre.

Symbol Stromu života vyjadruje rodovú spriaznenosť s našimi predkami, neustály rast, harmonickú rodinu, zdravie a silné prepojenie s Nebom a Zemou.

Orgonitové podložky obsahujú živicu a orgonitovú technológiu: meď, bronz, hliník, mosadz, 24-karátové zlato. Prítomné sú aj polodrahokamy: lapis lazuli, apatit, turmalín, malachyt, jaspis, magnezit, šungit.

Tento exkluzívny ručne vyrobený produkt sme vyvinuli so špičkovým slovenským výrobcom orgonitov a nájdete ho iba na našom webe.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg