RODINNÁ MANDALA JE KLENOT

5/5

V čom je RODINNÁ MANDALA výnimočná?

Rodinná mandala od Ľuba Slejzáka má niečo navyše, čo obyčajné mandaly nemajú.

Mandala obsahuje unikátne know-how 5 elementov, ktoré zaručuje, že vám môže skutočne pomôcť.

Mandalu tvorím podľa dátumov narodenia

Z dátumu narodenia vieme zistiť, aké energie majú k dispozícii všetci členovia rodiny. Každý je nadaný na niečo iné. Energie môžu byť vo vzájomnom vzťahu podporujúce alebo konfliktné. My vám vieme toto tajomstvo odhaliť a všetky energie v rodinnej mandale krásne zharmonizovať. Ak sú niektorí členovia rodiny vzdialení, dokáže rodinná mandala všetkých energeticky prepojiť a pomáha aj na diaľku.

5 elementov dáva mandale veľkú silu

Každá farba vyjadruje presnú frekvenciu konkrétneho elementu. Ak sú farby v mandale správne umiestnené, vytvárajú harmonický celok, ktorý svojím vyžarovaním blahodárne pôsobí na priestor i celú rodinu. Ako sa farby správne umiestňujú je tajomstvom nášho unikátneho kknow-how.

K rodinnej mandale dostanete sprievodný list - RODINNÚ DIAGNOSTIKU

Sprievodný list obsahuje osobnú charakteristiku všetkých členov rodiny. Dozviete sa v ňom o všetkých energiách a elementoch, takže budete mať kľúč k tomu, ako sa dajú prakticky podporiť alebo zharmonizovať vzťahy vo vašej rodine.

Mandala má exkluzívny dizajn, obsahuje množstvo polodrahokamov a v noci svieti

Keď sú vzácne polodrahokamy ukladané do kruhu alebo do špeciálnych geometrických vzorcov, dokážu zosilniť harmonické vyžarovanie mandaly. Získate tak exkluzívnu mandalu vytvorenú z ušľachtilých materiálov, ktorá bude symbolizovať hojnosť a prosperitu.

Doživotná záruka starostlivosti ZDARMA

Ak by k vám do rodiny pribudol nový člen, vieme ho do mandaly doplniť. Rodinnú mandalu môžeme v príprade veľkej životnej zmeny kedykoľvek aktualizovať a vložiť do nej novú život podporujúcu informáciu.

Rodinná mandala je klenot

Volám sa Ľubo Slejzák a mandaly tvorím už viac ako 16 rokov

Predtým som pracoval ako učiteľ slovenského jazyka a výtvarnej výchovy. Deti a študenti v škole boli úžasní, ale z výplaty sa bohužiaľ nedalo vyžiť. Za tragikomických okolností som musel opustiť školstvo a začať sa živiť vlastnou hlavou. Neskôr som zistil, že sa živím vlastnými rukami a napokon som si uvedomil, že sa živím i srdcom 🙂 Začal som maľovať mandaly a maľujem ich dodnes. Stal sa zo mňa Mandalista. Kto by povedal, že sa tým dá uživiť? Ani vlastný otec mi neveril.

Dnes riadim akciovú spoločnosť MANDALA Slovakia a.s. a bývam vo vysnívanej dreveničke pod lesom s výhľadom na Spišský hrad. Žijem s úžasnou rodinou. Každé ráno rúbem triesky, aby som si mohol zapáliť oheň v krbe a vypiť si pri ňom teplý čaj. Splnil sa mi sen. Robím to, čo milujem. Žijem slobodne. Možno to bude znieť neuveriteľne, ale pomohli mi v tom mandaly.

Zo srdca vám prajem, aby ste tiež mohli prežívať svoje šťastie 🙂

Rôzne skúsenosti s rodinnými mandalami

● Keď sa na rodinnú mandalu zapozeráte, uvedomíte si, že všetci členovia rodiny tvoria jeden celok. Či už sú v rodine vzťahy harmonické alebo napäté, rodinná mandala nám dáva možnosť uvedomiť si, že je dôležité, aby boli naše vzťahy živé. Ak máte dlhodobý problém s niektorým členom rodiny, môže vás rodinná mandala motivovať k tomu, aby ste si k sebe aktívne hľadali cestu.

● Dnes sú často rodiny zmiešané. Niekedy odíde jeden partner a nahradí ho iný alebo pribudnú nečakane aj deti z predošlých partnerstiev. V tomto prípade je práve Rodinná mandala skvelým pomocníkom ako rôznorodé energie všetkých členov novo-vzniknutej rodiny dať dokopy a harmonicky ich poprepájať.

●  Ak niektorý z členov rodiny už nie je medzi živými, má naďalej miesto v srdci svojich blízkych, ktorí s ním majú stále živý vzťah. Rodinná mandala tak môže podporovať procesy zjednotenia, odpustenia a láskavého prijatia tejto osudovej udalosti.

mandala radosti
mandala zdravia

Kam umiestniť rodinnú mandalu?

Rodinná mandala má rada spoločnosť, teda ideálne miesto je tam, kde rodina trávi spoločne veľa času. Zvyčajne je to obývačka alebo kuchyňa.

Rozhoduje veľkosť rodinnej mandaly?

Určite áno. Veľká rodinná mandala vykryje väčší priestor, pôsobí silnejšie ako malý obraz. Vždy je však vhodné dizajnovo zosúladiť rozmer s veľkosťou konkrétneho priestoru. Malá mandala by sa na veľkej stene strácala a priveľká mandala by zase príliš dominovala. Ideálne je nájsť prirodzený proporčný pomer medzi veľkosťou priestoru a mandaly.

Nechajte u seba doma rozžiariť nové Slnko 🙂

Objednajte si veľkú rodinnú mandalu 102 x 102 cm

Dlhodobá cena na našom webe je 880 Eur, dnes vám ju ponúkame za 440 Eur

Ak si mandalu objednáte EŠTE DNES

dostanete k veľkej rodinnej mandale exkluzívny darček - ANJELSKÚ MANDALOVÚ KOLEKCIU

Tri mandaly veľkosti 20 x 20 cm: Anjel šťastných príležitostí, Anjel lásky a Anjel hojnosti
Rodinná mandala je klenot

Vyberte si veľkosť 102 x 102 cm, zadajte mená a dátumy narodenia a v nákupnom košíku použite zľavový kupón 555

AKCIA končí v nedeľu 21. 3. 2021

Days
Hours
Minutes
Seconds

z ktorej sa dozviete, aké elementy majú k dispozícii členovania vašej rodiny.

Ak si v budúcnosti od nás objednáte rodinnú mandalu, cenu diagnostiky /18 Eur/ vám odpočítame z ceny mandaly