Aký som element

Aký som element?

Manažment HR5 elements

30 min. konzultácia podľa dátumu narodenia - ZDARMA

Ľubomír Slejzák vytvoril unikátne know-how. Podľa dátumu narodenia vieme zistiť, aký element dominuje vo vašom živote, aké sú vaše silné stránky osobnosti, aké máte v sebe skryté dary a talenty, ktorý smer kariérneho a osobného rastu je pre vás prirodzený, kde môžete dosiahnuť s veľkou pravdepodobnosťou úspech a mnoho ďalších prekvapujúcich zistení, ktoré vyplynú z komunikácie. Z diagnostiky 5 elementov vieme tiež odhaliť vaše vnútorné bloky a napätia, ktoré brzdia realizáciu vášho plného potenciálu a vieme dať odporúčania, ako sa dajú energetické bloky zharmonizovať. Dostanete odporúčania, ako si doplniť chýbajúci element do svojho pracovného i osobného života.

Súčasťou konzultácie sú aj odporúčania k používaniu osobných farieb. Pozrieme sa na to, ktoré farby preferujete, ako na vás v súčasnosti pôsobia a ktoré nové farby je vhodné zaviesť do vášho outfitu, šatníka a interéru, aby podporili vašu prirodzenosť a úspech.

Všetky dôležité zistenia a harmonizačné postupy dokáže mandalový tvorca Ľubo Slejzák zahrnúť do unikátneho spracovania vašej osobnej mandaly. Dozviete sa, v akých farbách by mohla byť zhotovená vaša osobná mandala, aby vám priniesla do vášho pracovného i osobného života pozitívny impulz. Mandalu si nemusíte záväzne objednávať. Ak by Ste sa v budúcnosti rozhodli pre vytvorenie vašej osobnej mandaly, dostanete ju u nás vďaka tejto konzultácii s 21% zľavou.

Ku konzultácii od nás dostanete zdarma e-book Unikátny farebný kód od Ľubomíra Slejzáka.

Kontakt: objednavky@mandala-fengshui.eu alebo tel. kontakt 00421 905 897 913

unikátny farebný kód - plná verzia