Staňte sa našimi partnermi

Získajte províziu spolu až 39% z každého nákupu a odporúčania

Mandaly sú produkt budúcnosti. Už viac ako 16 rokov ich tvoríme a robíme osvetu. Pomáhame mnohým ľuďom žiť plnohodnotne a tešiť sa zo Života. Mandaly majú pozitívne účinky na duševné zdravie a spájajú našu podstatu so Zdrojom celého Bytia.

Pridajte sa k nám, podporte našu značku MANDALA Slovakia – staňte sa naším partnerom a podporovateľom mandalového umenia na Slovensku.

Stačí sa zaregistrovať. Vytvoríte si u nás vlastný účet, z ktorého k nám môžete pozývať ďalších priateľov alebo ľudí zo sociálnych sietí. Možno vás to bude baviť. Pripravili sme pre vás  pekné obrázky s mandalami a sloganmi, ktoré môžete zdieľať na svojom Facebooku alebo Instagrame a pozývať ľudí, aby si mohli u nás objednávať mandaly s 20% províziou. A navyše! Z každého ďalšieho nákupu, ktorý oni zrealizujú, vám pribudne provízia na účte. Ak pozvú aj oni niekoho nového do nášho provízneho systému, budete z toho tiež profitovať až do tretej úrovne, takže sa môže stať, že ani neviete ako, a na účte sa vám objaví pekná suma.

Tento systém sa nazýva MLM, ale nebojte sa. My sme ho poľudštili a zjednodušili pre obyčajných ľudí. Nebudeme vás stresovať žiadnymi prednáškami o predávaní, či propagácii. Stačí len využiť chvíľku, keď sedíte za počítačom alebo s mobilom v ruke a z času na čas zavesíte do svojho profilu náš banner alebo príspevok o mandalách.

Pokojne sa inšpirujte aj našimi príspevkami z facebookovej stránky Mandaly a čarokruhy, pridajte do textu svoj originálny link na registráciu a vytvárajte si svoje vlastné mandalové príspevky. Môže to byť zábava a ešte aj nečakané finančné prilepšenie.

Pomôžeme si navzájom. Radi sa s ľuďmi podelíme o províziu, lebo osobné odporúčanie je najlepšia reklama. Keď ponúknete ľuďom naše mandaly, ponúkate im nie len výhodnejší nákup, ale aj možnosť zarobiť si z pohodlia svojho domova. 

Poďte do toho! Môžete iba získať 🙂 Kúpte si od nás akúkoľvek mandalu. Získate tým 20% províziu. Keď sa vám na účte nazbiera limit 60€, môžete nás požiadať o vyplatenie alebo si z toho u nás znova nakúpite. Ďalšou výhodou je, že všetky objednávky realizované cez náš provízny systém, vytvoríme pre vás expresne rýchlo.

Toto, samozrejme, nie je pre každého. Ak neradi posúvate informácie ďalej, tak je to v poriadku.

Ak sa ale radi hráte a budete to brať športovo, možno sa vám zadarí a okrem pekného obrazu sa potešíte aj finančnej odmene.

Produkty v tomto partnerskom systéme sú zatiaľ štyri: osobné, partnerské a rodinné mandaly + obľúbený Kalendár šťastných dní. Do budúcnosti plánujeme zdieľať v tomto systéme aj náš unikátny mandalový ONLINE KURZ a ďalšie online produkty, na ktorých Ľubo Slejzák so svojím tímom usilovne pracuje.

Takto to funguje

Pridajte sa k nám

Zaregistrovaním na našej stránke sa automaticky stávate naším partnerom.

Odporúčajte a pomôžte ďaľším

Odporúčajte naše stránky svojím známym a priateľom a získavajte províziu z ich nákupov.

Prilepšite si

Získanú províziu z Vašich nákupov ale aj nákupov Vašich priateľov môžete použiť na ďaľší nákup alebo Vám ich vyplatíme.

Po úspešnej registrácii sa automaticky stávate našim partnerom. Na stránke – Môj účet – máte na pravej strane odkazy ODPORUČENIE a PARTNERSKÝ PROGRAM. V sekcii ODPORUČENIE môžete odporučiť a pozvať Vašich priateľov do nášho programu. V sekcii PROVÍZNY PROGRAM vidíte Váš stav získanej provízie a Vašich odporúčaní.

Po zaregistrovaní máte viacero možností ako pozvať Vaších priateľov a znamych do nášho programu.

 1. na stránke Môj účet v sekcii ODPORUČENIE môžete priamo pozvať svojich priateľov. Stačí napísať ich emailovú adresu a automaticky im zašleme pozývací email.
 2. Po registrácii obdržíte Váš jedinečný odporúčací kód, ktorý keď zadá Váš známy pri prihlásení, automaticky bude priradení k Vám.
 3. zdielaním našich reklamných bannerov na sociálnych sietiach. Na stránke Môj účet v sekcii ODPORUČENIE si vyberiete banner a dáte zdielať.

Po registrácii a vytvorení Vašej objednávky môžete začať získavať prvíziu. Prvý kredit vo výške 21% získate automaticky ako náš zákazník a to z každej Vašej objednávky. Kredity sa získavajú z kúpy nasledovného tovaru: mandaly podľa dátumu narodenia, kalendár šťastných dní. Pri odporúčaní máte 3 úrovne získania kreditov z nákupov. Ak odporučíte do nášho programu svojich priateľov a oni nakúpia  naše výrobky, získavate z ich nákupu kredit 9%. Ak Vaši priatelia, ktorých ste pozvali, pozvú svojich priateľov a tí nakúpia, získavate kredit 6% z ich nákupu. Ak aj títo zákazníci odporučia svojich známych a oni nakúpia, získavate kredit 3%. 

Odporúčaním budujete svoj tím.

Zhrnutie:

 • váš nákup: získaný kredit 20% z nákupu
 • 1. úroveň: získaný kredit 9% z nákupu
 • 2. úŕoveň: získaný kredit 6% z nákupu
 • 3. úroveň: získaný kredit 3% z nákupu

  Výšku Vašej získanej provízie (kreditov) si môžete skontrolovať na stránke Môj účet v sekcii PROVÍZNY PROGRAM. Vaše kredity môžete použiť pri Vašom ďaľšom nákupe, alebo po dosiahnutí výšky 60€, môžete požiadať prostredníctvom emailu alebo telefonicky o vyplatenie na Váš účet.

  Ak by ste potrebovali našu pomoc, píšte na email objednavky@mandala-fengshui.eu