Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

 • Zľava!
  Exkluzívne mandaly

  Čarokruh hojnosti 1

  50 x 50 cm

  Čarokruh hojnosti 1 je špeciálna slovenská mandala, ktorá je vytvorená iba zo slovenských ornamentov. Čarokruh hojnosti môžete práve TERAZ získať výhodnejšie.

 • Exkluzívne mandaly

  Anjelská mandala

  1 x 1 m

  Anjelská mandala –  nažiadanejšia exkluzívna mandala Ľuba Slejzáka, vyzdobená drahými kameňmi a 24 – karátovým zlatom.

 • Exkluzívne mandaly

  Mandala rodinného šťastia

  50 x 50 cm

  Mandala rodinného šťastia vyjadruje radosť zo života, pozitívny vzťah k prírode a harmonické vzťahy v rodine. Novinka z ateliéru Ľuba Slejzáka.

 • Exkluzívne mandaly

  Mandala nového života

  1 x 1 m

  Mandala nového života dáva človeku nádej, že všetko dobre dopadne. Otvára nové príležitosti a priťahuje šťastné okolnosti, je to semienko novej pozitívnej reality.

 • Exkluzívne mandaly

  Mandala Láska Nebeská

  40 x 40 cm

  Mandala Láska Nebeská zobrazuje štruktúru stvorenia vesmíru a hmotného sveta vôbec. Táto štruktúra je dnes známa ako Kvet života, ktorý je symbolom nového života a splnených želaní.

 • Zľava!
  Exkluzívne mandaly

  Mandala šťastnej prítomnosti

  54 x 54 cm

  Mandala šťastnej prítomnosti symbolizuje nevinnosť, čistotu a šťastie prežívanej chvíle v prítomnom okamihu. Obsahuje originálny biely štvorlístok.

 • Zľava!
  Exkluzívne mandaly

  Mandala prosperita

  75 x 75 cm

  Mandala prosperita vyjadruje hojnosť a bohatstvo, po ktorom túžia mnohí ľudia. Mať prosperitu znamená byť v prúde hojnosti a byť živou vodou pre všetkých.

 • Exkluzívne mandaly

  Kráľovská mandala

  Kráľovská mandala je jedna z najnovších exkluzívnych mandál Ľuba Slejzáka. Mandala je vytvorená špeciálnou technikou, pri ktorej sa povrch mandaly leskne ako vodná hladina, takže keď na ňu zasvietia slnečné lúče, rozžiari sa celý priestor. Kráľovská mandala dáva človeku pocit exkluzivity a výnimočnosti, symbolizuje zdravé sebavedomie a prosperitu.

  Jantár pôsobí hrejivo a obsidián ochladzujúco. Polodrahokamy tak vytvárajú rovnováhu. Slnečný charakter mandaly …

 • Zľava!
  Exkluzívne mandaly

  Modrá mandala

  103 x 103 cm

  Modrá mandala je unikátny mandalový záznam liečivého muzikoterapeutického koncertu. Obsahuje zvuky krištáľových mís a naladených zvonkohier. Súvisí s témou Pravda, Svetlo, Láska.

 • Zľava!
  Exkluzívne mandaly

  Piesková mandala

  51 x 51 cm

  Piesková mandala je experimentálna mandala, ktorá vyjadruje radosť z toho, že si môžeme len tak ležať v tráve a pozerať sa do Slnka

 • Zľava!
  Exkluzívne mandaly

  Mandala archanjel Michael

  100 x 100 cm

  Mandala archanjel Michael je špeciálna exkluzívna mandala vytvorená z ušľachtilých materiálov. Slúži ako silná duchovná ochrana.

 • Exkluzívne mandaly

  Meditačná mandala

  100 x 100 cm

  Meditačná mandala je najnovší tvorivý počin z ateliéru Ľuba Slejzáka. Mandala je praktickou pomôckou pre meditáciu. Vedomie človeka sa tak ľahšie dostane do pozitívneho transformačného procesu.