Osobná mandala 1

69,00968,00

Ak sledujete naše živé vysielania na Facebooku: Mandaly a čarokruhy alebo na Youtube – Mandala Slovakia, tak máte možnosť získať 21% ZĽAVU na všetky rozmery osobných mandál. V nákupnom košíku treba zadať ZĽAVOVÝ KUPÓN, ktorý je uvedený v každom našom živom vysielaní, ktoré si viete dohľadať v archíve na spomínaných kanáloch.

Osobná mandala 1 je unikátny obraz šitý na mieru pre konkrétneho človeka.

Osobná mandala 1  je namaľovaná podľa dátumu narodenia, z ktorého vieme podľa špeciálnych astrologických tabuliek určiť, aké farby v mandale vám urobia dobre. Tieto farby sú vlastne konkrétne frekvencie, s ktorými rezonuje vaša bytosť. Ak sú v mandale vaše osobné farby správne poukladané, vytvárajú harmóniu, ktorá sa môže preniesť aj do vášho života. Táto harmónia je podporená energiou vašich 5 elementov.

Ako vytvoriť skutočne účinnú mandalu, aby to nebol iba pekný obrázok? Toto tajomstvo je obsiahnuté v unikátnom know-how Ľuba Slejzáka, ktorý tvorí profesionálne osobné mandaly už 17 rokov a má s nimi bohaté skúsenosti.

Osobná mandala 1 vytvorená podľa dátumu narodenia pomáha človeku dosahovať životné ciele v duchovnej aj fyzickej oblasti.

Do poznámky môžete uviesť, v čom by Vám mala mandala pomôcť. Stačí pomenovať oblasť života (Láska, dieťa, zdravie, financie a pod.)

Pre vytvorenie osobnej mandaly je potrebné poskytnúť meno a dátum narodenia.

K mandale vyhotovíme sprievodný list, v ktorom Vám podrobne opíšeme Vaše energie, podľa ktorých bola mandala namaľovaná.

 

Ak chcete vedieť viac, spojte sa priamo s mandalovým tvorcom Ľubom Slejzákom.

Kontakt: +421 905 897 913

O účinkoch osobnej mandaly sa dozviete aj v našom blogu Feng šuej a mandala.

Sledujte nás na Facebooku Mandaly a čarokruhy alebo na Youtube: MANDALA TV

Katalógové číslo: - Kategórií: Značka:

Popis

O pôsobení mandaly sa dozviete aj v našom najnovšom blogu Feng šuej a mandala.

Viac o mandalách sa dozviete aj na našom FB profile Mandaly a čarokruhy.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -

Možno by sa Vám páčilo…