Osobná mandala 1

99,001200,00

Osobná mandala 1 je unikátny obraz šitý na mieru pre konkrétneho človeka.

Osobná mandala 1  je namaľovaná podľa dátumu narodenia, z ktorého vieme podľa špeciálnych astrologických tabuliek určiť, aké farby v mandale vám urobia dobre. Tieto farby sú vlastne konkrétne frekvencie, s ktorými rezonuje vaša bytosť. Ak sú v mandale vaše osobné farby správne poukladané, vytvárajú harmóniu, ktorá sa môže preniesť aj do vášho života. Táto harmónia je podporená energiou vašich 5 elementov.

Ako vytvoriť skutočne účinnú mandalu, aby to nebol iba pekný obrázok? Toto tajomstvo je obsiahnuté v unikátnom know-how Ľuba Slejzáka, ktorý tvorí profesionálne osobné mandaly už 19 rokov a má s nimi bohaté skúsenosti.

Osobná mandala 1 vytvorená podľa dátumu narodenia pomáha človeku dosahovať životné ciele v duchovnej aj fyzickej oblasti.

Do poznámky môžete uviesť, v čom by Vám mala mandala pomôcť. Stačí pomenovať oblasť života (Láska, dieťa, zdravie, financie a pod.)

Pre vytvorenie osobnej mandaly je potrebné poskytnúť meno a dátum narodenia.

K mandale vyhotovíme sprievodný list, v ktorom Vám podrobne opíšeme Vaše energie, podľa ktorých bola mandala namaľovaná.

O účinkoch osobnej mandaly sa dozviete aj v našom blogu Feng šuej a mandala. 

Ak sledujete naše živé vysielania na Facebooku: Mandaly a čarokruhy alebo na Youtube – Mandala Slovakia, tak máte možnosť získať 21% ZĽAVU na všetky rozmery osobných mandál. V nákupnom košíku treba zadať ZĽAVOVÝ KUPÓN, ktorý je uvedený v každom našom živom vysielaní, ktoré si viete dohľadať v archíve na spomínaných kanáloch.

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:

Popis

Pozrite si krátke video o osobnej mandale:

Osobná mandala 1
Osobná mandala 1

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -

Možno by sa Vám páčilo…