Farebný kód
Farebný kód

Čo nájdete vo farebnom kóde?

Unikátny farebný kód na stiahnutie zdarma je krátky e-book, v ktorom Ľubo Slejzák na 19 stranách približuje podstatu pôsobenia šťastných farieb na človeka.

Nájdete v ňom:

  • ako vám môže unikátny farebný kód pomôcť v bežnom živote
  • čo je to základný tón a doplnkové farebné tóny
  • dátumové tabuľky, v ktorých si vyhľadáte svoj rok narodenia a dozviete sa, aký ste element (VODA – DREVO – OHEŇ – ZEM – KOV)
  • unikátne farebné matrice, podľa ktorých si ľahko nájdete svoju osobnú kombináciu šťastných farieb.
  • charaktristiky jednotlivých elementov, v ktorých sa dozviete o svojich silných stránkach a vhodných zamestnaniach, kde môžete byť úspešní

Ľudia si častokrát potvrdia svoju intuíciu, že tie farby, ktoré obľubujú, sa nachádzajú aj v ich unikátnom farebnom kóde.

Návod na stiahnutie:

  1. V nižšie uvedenom formulári zadajte svoju mailovú adresu a kliknite na tlačidlo Chcem farebný kód
  2. Do mailu vám príde automatická správa o tom, aby ste svoj mail potvrdili stlačením modrého tlačidla pod textom (skontrolujte si, či Vám mail nespadol do priečinka SPAM alebo REKLAMA alebo si vo Vašej mailovej schránke zvoľte priečinok VŠETKY MAILY)
  3. Následne vám do mailovej schránky dorazí druhý mail – unikátny farebný kód vo formáte pdf, ktorý si môžete stiahnuť do svojho počítača alebo mobilu. (Ak ho nenájdete v mailovej pošte, pozrite či znova SPAM, REKLAMU alebo priečinok VŠETKY MAILY)

Ak nám poskytnete svoju mailovú adresu, získate náš e-book zdarma

a zároveň vyjadrujete súhlas s tým, že vám môžeme posielať krátke info o našich novinkách. Stanete sa našimi priateľmi, takže v príležitostných mailoch vám vždy poskytneme aj zaujímavé výhody, ktoré u nás bežní zákazníci nemajú a ponúkneme Vám tiež hodnotný obsah z oblasti umenia, vzdelávania a duchovného hľadania. S predstihom Vás vždy upozorníme na unikátne onlineworkshopy s originálnymi výtvarnými aktivitami pre deti i dospelých alebo živé vysielania Ľuba Slejzáka s názvom Ateliér duše, kde sa môžete s autorom poradiť o vašich šťastných farbách a pozrieť sa na život z vyššej perspektívy.

* * *

[sibwp_form id=3]