• E-booky od Ľuba Slejzáka

  E-booky od Ľuba Slejzáka (2)

  E-booky je nová sekcia pre elektronické produkty z ateliéru Ľuba Slejzáka. Najnovším produktom je e-book Unikátny farený kód, v ktorom autor odhaľuje význam dátumu narodenia a jeho farebné súvislosti s naším životom.
 • Exkluzívne mandaly

  Exkluzívne mandaly (3)

  Exkluzívne mandaly Exkluzívne mandaly sú unikátne originály vytvorené z ušľachtilých materiálov, rýdzeho zlata, striebra a drahých kameňov. Mnohé z nich v noci svietia vďaka fluorescentnému efektu použitých farieb. Tieto obrazy Ľubomíra Slejzáka predstavujú to najlepšie z jeho ateliéru. Každá exkluzívna mandala má v sebe hlbší význam a vyjadruje sa k najhlbším otázkam duchovného sebarozvoja.
 • Firemná mandala (1)

  Firemná mandala od renomovaného autora podporí Váš biznis a vnesie do podnikania harmonické impulzy. AKTUÁLNE prebieha AKCIA na všetky rozmery firemných mandál s 33% ZĽAVOU. /pri objednávke použite ZĽAVOVÝ KUPÓN 369/
 • Mandala na tetovanie (1)

  Mandala na tetovanie alebo tattoo mandala je v súčasnosti veľmi obľúbená najmä v západných krajinách. My Vám vieme vytvoriť osobnú mandalu na tetovanie podľa Vášho dátumu narodenia, čo Vám zaručí jedinečnosť.
 • MANDALY podľa dátumu narodenia (4)

  Mandaly podľa dátumu narodenia osobné - partnerské - rodinné sú unikátne osobné obrazy, ktoré majú moc zmeniť človeku život, ak si to úprimne želá. Do mandaly sa dá dokonca vložiť aj vaše želanie. Získate tak veľmi osobného spoločníka, ktorý vás bude z podvedomej úrovne podporovať na vašej životnej ceste.
 • Pobyty a kurzy

  Pobyty a kurzy (4)

  Pobyty a kurzy, mandalové prednášky s Ľubom slejzákom máte možnosť zažívať už viac ako 10 rokov. V posledných rokoch sú veľmi obľúbené akcie s názvom Mandalové leto, ktoré sa zo slovenského Spiša presunuli k moru do Čiernej Hory. Osobné stretnutia sú najvzácnejšie. Pridáte sa k nám?