Firemná mandala

69,00968,00

Firemná mandala od renomovaného autora Vám môže pomôcť v zložitom období prekonať ťažkosti a vnesie do vášho podnikania nové harmonické impulzy.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Firemná mandala

Najväčší rozmer 1 x 1m môžete mať ZA POLOVICU. Získate k tomu online konzultácie GRÁTIS o tom, ako s mandalu pracovať a kde ju umiestniť, aby vám pomohla vo vašich zámeroch. Pri objednávke použite ZĽAVOVÝ KUPÓN 111.

* * *

Firemná mandala Vám môže pomôcť prekonať zložité obdobie v biznise alebo môže podporiť pozitívne zmeny vo Vašom podnikaní, dať vám novú víziu.

Pre vytvorenie firemnej mandaly treba poskytnúť dátum vzniku firmy (podpísanie zakladateľskej zmluvy alebo vznik živnosti) a predmet podnikania.

Čo bude Vaša firemná mandala vyžarovať na informačnej úrovni, si môžete sami zadefinovať. Stačí do poznámky v objednávkovom formulári uviesť, v čom konkrétne má mandala podporiť Vaše podnikanie?

Ak má firma problémy, môže mandala podporiť ozdravné procesy alebo nové smerovanie. Možno hľadáte nových obchodných partnerov či spoľahlivých spolupracovníkov. Alebo sa potrebujete preorientovať na nové obchodné vzťahy. Zadefinujte si svoju vlastnú mandalovú podporu.

Mandala môže byť zaujímavým dizajnovým prvkom nielen v priestoroch firmy. Použitie mandaly má široké možnosti: ako logo vo firemných listinách, v internetovom priestore, firemnom oblečení, prezentačných záležitostiach. Mandala sa tak môže zapojiť do harmonizačného procesu firmy na rôznych podprahových úrovniach.

Vieme pre vás na mieru ušiť aj profesionálny FIREMNÝ WORKSHOP s unikátnou koncepciou 5 elementov, zamestnanecké osobné mandaly a ďalšie bonusy.

Firemné mandaly niektorých našich klientov:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg
Rozmery -

Možno by sa Vám páčilo…

 • Zľava!
  E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód

  Unikátny farebný kód je úplne nový e-book vo svojom odbore. Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania, outfit alebo si dať vytvoriť osobnú mandalu podľa dátumu narodenia.

 • E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód – tabuľky

  Unikátny farebný kód – tabuľky je skrátená verzia veľkého e-booku o šťastných farbách.Vhodná pre tých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo používať tento unikátny vzorkovník farieb a nepotrebujú k tomu charakteristiky jednotlivých typov osobností podľa piatich elementov.

Exkluzívne výrobky