VIP Color Code

VIP Color Code je špeciálny event /poradenstvo/, na ktorom sa naučíte pracovať so svojím unikátnym farebným kódom, ktorý sa dá zistiť z vášho dátumu narodenia.

Obleč sa do svojich šťastných farieb

Podľa osobného farebného kódu si môžete prispôsobiť farebnosť svojho odevu, vďaka čomu budete vyžarovať do okolia viac sebavedomia a prirodzenosti. Intuitívnym spôsobom tak k sebe pritiahnete ďalšie osobnosti, ktoré budú s vami v súlade. Prirodzená farebnosť vášho oblečenia bude podprahovo harmonicky pôsobiť aj na obchodných partnerov alebo kolegov v práci. Môžete zažiť nový rozmer komunikácie a pôsobenia u svojich najbližších rodinných príslušníkov či priateľov v osobnom živote. Vyžarovanie vašej osobnosti v nových prirodzene zladených farebných kombináciách vám určite prinesie veľa nových príležitostí na nadviazanie harmonických a podporujúcich vzťahov nie len vo firemnom prostredí ale i celkovo v podnikaní.

Môže sa stať, že z colordiagnostiky sa dozviete o vašich osobných farbách, ktoré už dlhodobo používate. V tom prípade je to potvrdenie, že žijete vo svojej prirodzenosti.

Ak sa ukáže, že vám farby „nesedia“, môže to poukazovať na vnútornú nerovnováhu alebo neprirodzený dlhodobý tlak z vonkajšieho prostredia. V osobnom rozhovore s lektorom sa dozviete v akých oblastiach k nerovnováhe dochádza a ako sa to dá zharmonizovať.

Firemná kultúra a outfit

Súčasťou eventu je aj poradenstvo v oblasti firemného dresscodu podľa predmetu činnosti zamestnancov

Office podľa šťastných farieb

Vedecký výskum a pôsobenie farieb