Unikátny farebný kód – tabuľky

6,00

Unikátny farebný kód – tabuľky je skrátená verzia veľkého e-booku o šťastných farbách.Vhodná pre tých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo používať tento unikátny vzorkovník farieb a nepotrebujú k tomu charakteristiky jednotlivých typov osobností podľa piatich elementov.

Kategória: Značka:

Popis

Unikátny farebný kód – tabuľky je skrátená verzia veľkého e-booku o šťastných farbách.

Vhodná pre tých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo používať tento unikátny vzorkovník farieb a nepotrebujú k tomu charakteristiky jednotlivých typov osobností podľa piatich elementov.

Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania alebo novým spôsobom nastaviť farebnosť vášho obliekania.

Ak sa podľa nich aspoň na určitý čas naladíte, začnete silnejšie vyžarovať svoju prirodzenosť, ktorá Vám pritiahne do života nové príležitosti, nových priateľov, ľudí ochotných s vami nezištne spolupracovať a životné situácie, ktoré vás významne posunú vpred. Podporia váš osobný rast a prehĺbia sebapoznanie.

Podľa unikátnych farebných tabuliek si môžete potvrdiť, či farby, ktoré sa vám páčia, sú naozaj vaše šťastné. Či vás náhodou farby vo vašom domácom prostredí nebrzdia v rozvoji.

Podľa tabuliek môžete zistiť, aké farebné ladenie by napríklad obsahovala vaša osobná mandala, ktorá dokáže dodať do interiéru silný harmonický impulz.

Mandalu si môžete u autora objednať s permanentnou 20% zľavou nie len pre seba, ale aj pre ďalších vašich blízkych. Permanentný zľavový kupón je súčasťou tabuliek.

Čo v ebooku nájdete?
  • návod na vyhľadanie svojho unikátneho farebného kódu
  • dátumové tabuľky s vaším unikátnym farebným kódom – všetky vaše šťastné farby
  • 14 strán

Ukážky z ebooku Unikátny farebný kód – tabuľky: