Zľava!

Unikátny farebný kód

Original price was: 10,98€.Current price is: 9,00€.

Unikátny farebný kód je úplne nový e-book vo svojom odbore. Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania, outfit alebo si dať vytvoriť osobnú mandalu podľa dátumu narodenia.

Kategória: Značka:

Popis

Unikátny farebný kód je úplne nový e-book vo svojom odbore.

Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania alebo novým spôsobom nastaviť farebnosť vášho obliekania. Váš unikátny farebný kód je odvodený z dátumu narodenia, preto obsahuje farebné frekvencie, ktoré vás sprevádzajú po celý život.

Ak sa podľa nich aspoň na určitý čas naladíte, začnete silnejšie vyžarovať svoju prirodzenosť, ktorá Vám pritiahne do života nové príležitosti, nových priateľov, ľudí ochotných s vami nezištne spolupracovať a životné situácie, ktoré vás významne posunú vpred. Podporia váš osobný rast a prehĺbia sebapoznanie.

Podľa unikátnych farebných tabuliek si môžete potvrdiť, či farby, ktoré sa vám páčia, sú naozaj vaše šťastné. Či vás náhodou farby vo vašom domácom prostredí nebrzdia v rozvoji. Pokiaľ zdieľate domácnosť s ďalšími ľuďmi, je vhodné tento partnerský alebo rodinný farebný kód správne nastaviť, aby farby pôsobili na vaše vzťahy harmonicky. V tomto vám môže byť nápomocná aj táto kniha alebo osobne autor.

Podľa tabuliek uvedených v e-booku môžete zistiť, aké farebné ladenie by napríklad obsahovala vaša osobná mandala, ktorá dokáže dodať do interiéru silný harmonický impulz.

Vďaka zakúpeniu e-booku si môžete u autora objednať osobnú, partneskú alebo rodinnú mandalu s permanentnou 20% zľavou. Permanentný zľavový kupón je súčasťou ebooku.

Napísali nám:

Dobrý deň, pán Slejzák, kniha nesklamala. Farebné kombinácie sú úžasné. Knihe prajem veľa nadšených používateľov.

Košinárová

Zdravím, knižka prečítaná, je skvelá, aj som sa zasmiala a našla som tam veľa ľudí z môjho okolia podľa rokov elementov ako to sedí a osobne na nás tiež. Knižka mi bude dobrou pomôckou.

Zdenka Balalová

Ahoj Ľubko, ďakujem krásne za Farebný kód. Nemohla som uveriť, ako farebné kódy sedia na náš príbytok. Ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu.

Janka

Čo v ebooku nájedete?
  • návod na vyhľadanie svojho unikátneho farebného kódu
  • dátumové tabuľky s vaším unikátnym farebným kódom – všetky vaše šťastné farby
  • podrobnú charakteristiku všetkých typov osobností
  • 5 elementov a ako sa prejavujú v našom živote
  • akú farebnosť vyžarujú slovenské mediálne známe osobnosti
  • ktoré elementy sa k sebe hodia
  • v ktorom povolaní môžete byť šťastní
  • farebnú diétu
  • Permanentný zľavový kupón – 20%
  • 53 strán

 

Ukážky z ebooku Unikátny farebný kód:

          

 

UPOZORNENIE pre českých priateľov:

Českých priateľov chceme upozorniť na to, že pri objednaní ebooku majú možnosť zaplatiť priamo na náš český účet vo FIO banke bez zbytočných poplatkov. Treba si všimnúť na faktúrke český účet a zaplatiť sumu v českých korunách  248 Kč spolu s variabilným symbolom. Ďakujeme.