• osobná mandala
  • osobná mandala
  • osobná mandala
  • osobná mandala

Osobná mandala

68,00968,00

Vďaka nášmu originálnemu know-how vieme vypočítať Vaše osobné energie a priradiť k nim presne zodpovedajúce farebné frekvencie, ktoré sú  harmonicky naladené do kruhu. Vznikne tak účinná mandala, ktorá Vám môže v živote reálne pomôcť.

Zrušiť výber

Popis

Osobná mandala

Osobná mandala je unikátny obraz šitý na mieru pre konkrétneho človeka.
Nebeské energie, ktoré sme dostali do vienka v čase narodenia, ovplyvňujú celý náš život. Tieto energie vieme vyjadriť farbami a tvarmi. Harmonizačný účinok mandaly spočíva vo vzájomnom prepojení týchto energií a v správnom umiestnení do kruhu. Účinnosť tohto originálneho systému je preverená rokmi a klientmi, ktorí sa k nám stále vracajú. Autor pracuje s týmto systémom už od roku 2004. Z dlhoročnej praxe feng shui a poznania podstaty mandalových princípov vytvoril úplne nový spôsob tvorenia umeleckých obrazov.
Osobná mandala vytvorená podľa dátumu narodenia spolupracuje s človekom na jeho duchovnom rozvoji a pomáha mu dosahovať životné ciele.

Naše mandaly zobrazujú energie človeka na úrovni tela, duše a ducha. Okrem prirodzených energií osobnosti môžete do poznámky uviesť, v čom by Vám mala mandala pomôcť. Stačí pomenovať oblasť života (Láska, dieťa, zdravie, financie a pod.)

Pre vytvorenie osobnej mandaly je potrebné poskytnúť meno a dátum narodenia. K mandale vyhotovíme sprievodný list, v ktorom Vám podrobne opíšeme Vaše energie, podľa ktorých bola mandala namaľovaná.

Ak si objednáte osobnú mandalu veľkosti 100 x 100 cm, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vaše bývanie (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči najlepšie umiestnenie pre mandalu a zhodnotí parametre Vašej domácnosti z pohľadu feng shui. Na základe svojich dlhoročných skúseností Vám Ľubo Slejzák na mieste odporúči všetky dôležité harmonizačné opatrenia pre konkrétny priestor.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -