• osobná mandala
  • osobná mandala
  • osobná mandala
  • osobná mandala

Osobná mandala

68,00968,00

Vďaka nášmu originálnemu know-how vieme vypočítať Vaše osobné energie a priradiť k nim presne zodpovedajúce farebné frekvencie, ktoré sú  harmonicky naladené do kruhu. Vznikne tak účinná mandala, ktorá Vám môže v živote reálne pomôcť.

Zrušiť výber

Popis

Osobná mandala

Osobná mandala je unikátny obraz šitý na mieru pre konkrétneho človeka.
Nebeské energie, ktoré sme dostali do vienka v čase narodenia, ovplyvňujú celý náš život. Tieto energie vieme vyjadriť farbami a tvarmi. Harmonizačný účinok mandaly spočíva vo vzájomnom prepojení týchto energií a v správnom umiestnení do kruhu. Účinnosť tohto originálneho systému je preverená rokmi a klientmi, ktorí sa k nám stále vracajú. Autor pracuje s týmto systémom už od roku 2004. Z dlhoročnej praxe feng shui a poznania podstaty mandalových princípov vytvoril úplne nový spôsob tvorenia umeleckých obrazov. Osobná mandala vytvorená podľa dátumu narodenia spolupracuje s človekom na jeho duchovnom rozvoji a pomáha mu dosahovať životné ciele.

Naše mandaly zobrazujú energie človeka na úrovni tela, duše a ducha. Okrem prirodzených energií osobnosti môže Vaša mandala obsahovať aj informácie, ktoré zadáte do objednávkového formulára. Stačí pomenovať oblasť života, v ktorej by Vám mala mandala pomôcť (láska, kariéra, zdravie a pod.) alebo to môže byť aj niečo konkrétne (nech mi mandala pomôže prekonať lenivosť, nech mi prinesie viac vnútorného pokoja, pomoc s počatím dieťatka, harmonizáciu aktuálnych vzťahov, podporenie v podnikaní a pod.). Alebo nemusíte zadať nič, stačí len dátum narodenia a Vaša mandala bude mať širokospektráne účinky.

Pre vytvorenie osobnej mandaly je potrebné poskytnúť meno a dátum narodenia. K mandale vyhotovíme sprievodný list, v ktorom Vám podrobne opíšeme Vaše energie, podľa ktorých bola mandala namaľovaná. Z klasického čínskeho horoskopu znamenia sa dozviete, ktoré sú Vaše silné a slabé stránky.

Osobná mandala vytvorená podľa dátumu narodenia je úplne nový fenomén aj v rámci celosvetového záujmu o mandaly. V súčasnosti sú mandaly veľmi populárne v mnohých krajinách. Sme radi, že sa tento jedinečný spôsob tvorenia mandál zrodil práve na Slovensku a že Vám ho môžeme sprostredkovať. Autor Ľubomír Slejzák určuje mandalové trendy na Slovensku už jedno celé desaťročie. Inšpiroval mnohých slovenských aj českých mandalových tvorcov. Na tejto stránke mandala-fengshui.eu sa dostávate priamo k autentickému zdroju mandalových začiatkov v stredoeurópskom priestore.

 Osobná mandala je vhodná ako dar k narodeninám, meninám alebo k nejakej špeciálnej príležitosti (napr. ukončenie štúdia, narodenie dieťatka a podobne).

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -