• Osobná mandala
  • osobná mandala

Osobná mandala

69,00968,00

Vďaka nášmu originálnemu know-how vieme vypočítať Vaše osobné energie a priradiť k nim presne zodpovedajúce farebné frekvencie, ktoré budú cez mandalu harmonicky pôsobiť na Váš život.

Zrušiť výber

Popis

Osobná mandala

DNES do polnoci máte možnosť objednať si všetky rozmery osobných mandál s 33% ZĽAVOU. Najviac ušetríte, samozrejme, na väčších rozmeroch. Pri objednávke zadajte zľavový kupón 333.

Pozrite si DNES večerné živé vysielanie Ľuba Slejzáka o najväčších tajomstvách osobnej mandaly tu na stránke o 20:00 alebo na Facebooku v skupine Mandaly a čarokruhy.

WEB: https://mandala-fengshui.eu/zive-vysielanie-s-lubom/

Facebook: https://www.facebook.com/mandala.slovakia/

 

“Viete, že do mandaly sa dá vložiť želanie? Je to celkom jednoduché. Dôležité je najprv si premyslieť, v čom konkrétne by Vám mala mandala pomáhať, takto si vy sami zadefinujete účinnosť mandaly. Ona potom bude ako tichý spoločník spolupracovať s vaším podvedomím, takže už na svoje želania a ciele nemusíte kŕčovito myslieť. Mandala to urobí za vás s polu s vaším podvedomím. Keď budete uvoľnení, želania sa vám skôr vyplnia. Najlepšie sú však také želania, ktoré sú prospešné pre všetkých. Tie sa plnia rýchlejšie…”

Osobná mandala je unikátny obraz šitý na mieru pre konkrétneho človeka.

Nebeské energie, ktoré sme dostali do vienka v čase narodenia, ovplyvňujú celý náš život. Tieto energie vieme vyjadriť farbami a tvarmi. Harmonizačný účinok mandaly spočíva vo vzájomnom prepojení týchto energií a v správnom umiestnení do kruhu. Účinnosť tohto originálneho systému je preverená rokmi a klientmi, ktorí sa k nám stále vracajú. Autor pracuje s týmto systémom už od roku 2004. Z dlhoročnej praxe feng shui a poznania podstaty mandalových princípov vytvoril úplne nový spôsob tvorenia umeleckých obrazov.

Osobná mandala vytvorená podľa dátumu narodenia spolupracuje s človekom na jeho duchovnom rozvoji a pomáha mu dosahovať životné ciele.

Naše mandaly zobrazujú energie človeka na úrovni tela, duše a ducha. Okrem prirodzených energií osobnosti môžete do poznámky uviesť, v čom by Vám mala mandala pomôcť. Stačí pomenovať oblasť života (Láska, dieťa, zdravie, financie a pod.)

Pre vytvorenie osobnej mandaly je potrebné poskytnúť meno a dátum narodenia. K mandale vyhotovíme sprievodný list, v ktorom Vám podrobne opíšeme Vaše energie, podľa ktorých bola mandala namaľovaná.

Ak si objednáte osobnú mandalu veľkosti 100 x 100 cm, dovezie Vám ju v rámci Slovenska autor Mgr. Ľubomír Slejzák osobne a získate k tomu aj bonus: odborné poradenstvo feng shui pre Vaše bývanie (konzultácie na mieste 2 – 3 h). Autor Vám odporúči najlepšie umiestnenie pre mandalu a zhodnotí parametre Vašej domácnosti z pohľadu feng shui. Na základe svojich dlhoročných skúseností Vám Ľubo Slejzák na mieste odporúči všetky dôležité harmonizačné opatrenia pre konkrétny priestor.

O pôsobení mandaly sa dozviete aj v našom najnovšom blogu Feng šuej a mandala.

Viac o mandalách sa dozviete aj na našom FB profile Mandaly a čarokruhy.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -