Mandala Slovakia

Čo pre vás vieme urobiť?

Unikátna tímová aktivita, kde si každý účastník namaľuje vlastnú mandalu podľa dátumu narodenia a spoločne všetci vytvoria jednu veľkú firemnú mega-mandalu. VIAC INFO

Firemná mandala podporuje pozitívne zmeny v biznise, zvýšenie prosperity, podporu riadenia, harmonizáciu vzťahov, expanziu, stabilizáciu, nové príležitosti. Má skvelé využitie vo firemnej kultúre. VIAC INFO

Kreatívny Mandala event VIP– individuálna sebarozvojová aktivita pre majiteľov firiem, riaditeľov a top manažment. Chcete sa na seba a svoju firmu pozrieť z novej prekvapujúcej perspektívy? VIAC INFO

Veľká mandala pred hotelom alebo pred vašou firmou? Skvelý tip, ako sa teambuildingovo zabaviť s kolegami alebo hosťami pod vedením dlhoročného mandalistu Ľuba Slejzáka. VIAC INFO

Mandalové firemné darčeky vieme pripraviť na mieru. V portfóliu máme obľúbené mandaly menších formátov ako Kompas šťastia, Mandala veľkých príležitostí, Mandala prosperity a pod. VIAC INFO 

Ľubomír Slejzák vytvoril unikátne know-howPodľa dátumu narodenia vieme zistiť, aký element dominuje vo vašom živote,aké sú vaše silné stránky osobnosti, aké máte v sebe skryté dary a talenty. VIAC INFO

Máme dlhoročné skúsenosti s mandalovými eventami

Vytvorili sme viac ako 3600 mandál do celého sveta

Kto je Ľubomír Slejzák?

Mandalová škola online

Mandalovej tvorbe sa profesionálne venuje od roku 2004, kedy vytvoril unikátne know-how na tvorenie osobných a firemných mandál podľa 5 elementov a dátumu narodenia. Vytvoril už viac ako 3600 obrazov pre klientov z celého sveta, najviac odberateľov je zo Slovenska a z Českej republiky. V roku 2014 založil akciovú spoločnosť MANDALA Slovakia a.s., ktorá sa venuje rôznym mandalovým projektom a vedeckému mandalovému výskumu.

Vysokoškolské vzdelanie získal na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Prešove, kde absolvoval aj doktorandské štúdium. O mandalách a východných náukách prednášal v rokoch 2009 – 2016 na Univerzite tretieho veku v Poprade. K jeho profesnému profilu patrí aj niekoľkoročné moderátorské pôsobenie v súkromných rozhlasových rádiách Flash Prešov a Rádio Tatry Poprad.

Od roku 2010 organizuje mandalové kurzy pre verejnosť i privátny sektor. Jeho mandalovými kurzami, workshopmi a eventami už prešli stovky ľudí. Mnohých z nich to naštartovalo k vlastnej mandalovej tvorbe. Venuje sa tiež individuálnej a skupinovej mandalovej terapii.

V roku 2011 vytvoril spolu s deťmi v Spišskom Hrhove najväčšiu slovenskú maľovanú mandalu zapísanú v slovenskej knihe rekordov.

V roku 2012 vytvoril s priateľmi vo Vysokých Tatrách na svahu Interski najväčšiu mandalu na svete (priemer 28,5 m) poskladanú z detských mandalových obrázkov, ktoré do mandalovej súťaže zaslalo viac ako 15000 detí z celého Slovenska.

V roku 2019 vytvoril špeciálny e-book Unikátny farebný kód, v ktorom odkrýva súvislosť dátumu narodenia s frekvenciami farebného spektra. Každý človek vyžaruje od svojho narodenia až do smrti unikátne farebné spektrum, ktoré ho charakterizuje a do veľkej miery ovplyvňuje jeho život. Keď sa osobné farebné spektrum naladí podľa harmonického princípu 5 elementov, dochádza k uvoľneniu podvedomého napätia a rozvinutiu plného potenciálu človeka. Na základe tohoto poznania tvorí Ľubomír Slejzák účinné osobné i firemné mandaly. Toto unikátne know-how plne využíva aj na profesionálnych mandalových eventoch.

V roku 2022 založil Mandalovú školu online, ktorá má v súčasnosti viac ako 100 študentov zo Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Maďarska, Írska a Nikaraguy.

Ľubomír Slejzák žije so svojou manželkou Dankou a štyrmi deťmi v dedinke Spišský Hrhov, neďaleko Levoče na východe Slovenska, kde sa nachádza jeho Mandalový ateliér.

MEDIÁLNE VÝSTUPY: RTVS, Markíza, JOJ, časopisy Život, Slovenka, PLUS 7 dní, Profit, Čarovné Slovensko, Vitalita, Balans, Slovenský rozhlas, Rádio Regina, EuroTelevízia a iné.

REALIZÁCIE – harmonizačné, priestorové, eventové a mandalové: EXPONEA Bratislava, EXPONEA Londýn, WEE – weeCONOMY Group Mníchov, Hotel RESIDENCE – Donovaly, IBM Slovensko – Bratislava, IBG Budapešť, IBG Pezinok, Tanečné štúdio Praha, HARMONY ACADEMY – jazyková škola Trnava, Regeneračné centrum Košice, sídlo spoločnosti ENERGY s.r.o. Komárno, sídlo spoločnosti FINCLUB Slovakia s.r.o – Žilina, Čajovňa AMANA – Košice, Drinks24.sk – veľkoobchod Prešov, DIOCHI Slovakia s.r.o Trnava, Kafe LAMPY Bratislava a množstvo menších obchodných prevádzok i privátnych priestorov po celom Slovensku.

Rozhovor v Dámskom magazíne RTVS

Reportáž z mandalového workshopu