Mandala Slovakia

Čo pre vás vieme urobiť?

Unikátna tímová aktivita, kde si každý účastník namaľuje vlastnú mandalu podľa dátumu narodenia a spoločne všetci vytvoria jednu veľkú firemnú mega-mandalu. VIAC INFO

Firemná mandala podporuje pozitívne zmeny v biznise, zvýšenie prosperity, podporu riadenia, harmonizáciu vzťahov, expanziu, stabilizáciu, nové príležitosti. Má skvelé využitie vo firemnej kultúre. VIAC INFO

Veľká mandala pred hotelom alebo pred vašou firmou? Skvelý tip, ako sa teambuildingovo zabaviť s kolegami alebo hosťami pod vedením dlhoročného mandalistu Ľuba Slejzáka. VIAC INFO

Mandalové firemné darčeky vieme pripraviť na mieru. V portfóliu máme obľúbené mandaly menších formátov ako Kompas šťastia, Mandala veľkých príležitostí, Mandala prosperity a pod. VIAC INFO 

Ľubomír Slejzák vytvoril unikátne know-howPodľa dátumu narodenia vieme zistiť, aký element dominuje vo vašom živote,aké sú vaše silné stránky osobnosti, aké máte v sebe skryté dary a talenty. VIAC INFO

Máme dlhoročné skúsenosti s mandalovými eventami

Vytvorili sme viac ako 3600 mandál do celého sveta

Kto je Ľubomír Slejzák?

Mandalová škola online

Mandalovej tvorbe sa profesionálne venuje od roku 2004, kedy vytvoril unikátne know-how na tvorenie osobných a firemných mandál podľa 5 elementov a dátumu narodenia. Vytvoril už viac ako 3600 obrazov pre klientov z celého sveta, najviac odberateľov je zo Slovenska a z Českej republiky. V roku 2014 založil akciovú spoločnosť MANDALA Slovakia a.s., ktorá sa venuje rôznym mandalovým projektom a vedeckému mandalovému výskumu.

Vysokoškolské vzdelanie získal na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Prešove, kde absolvoval aj doktorandské štúdium. O mandalách a východných náukách prednášal v rokoch 2009 – 2016 na Univerzite tretieho veku v Poprade. K jeho profesnému profilu patrí aj niekoľkoročné moderátorské pôsobenie v súkromných rozhlasových rádiách Flash Prešov a Rádio Tatry Poprad.

Od roku 2010 organizuje mandalové kurzy pre verejnosť i privátny sektor. Jeho mandalovými kurzami, workshopmi a eventami už prešli stovky ľudí. Mnohých z nich to naštartovalo k vlastnej mandalovej tvorbe. Venuje sa tiež individuálnej a skupinovej mandalovej terapii.

V roku 2011 vytvoril spolu s deťmi v Spišskom Hrhove najväčšiu slovenskú maľovanú mandalu zapísanú v slovenskej knihe rekordov.

V roku 2012 vytvoril s priateľmi vo Vysokých Tatrách na svahu Interski najväčšiu mandalu na svete (priemer 28,5 m) poskladanú z detských mandalových obrázkov, ktoré do mandalovej súťaže zaslalo viac ako 15000 detí z celého Slovenska.

V roku 2019 vytvoril špeciálny e-book Unikátny farebný kód, v ktorom odkrýva súvislosť dátumu narodenia s frekvenciami farebného spektra. Každý človek vyžaruje od svojho narodenia až do smrti unikátne farebné spektrum, ktoré ho charakterizuje a do veľkej miery ovplyvňuje jeho život. Keď sa osobné farebné spektrum naladí podľa harmonického princípu 5 elementov, dochádza k uvoľneniu podvedomého napätia a rozvinutiu plného potenciálu človeka. Na základe tohoto poznania tvorí Ľubomír Slejzák účinné osobné i firemné mandaly. Toto unikátne know-how plne využíva aj na profesionálnych mandalových eventoch.

V roku 2022 založil Mandalovú školu online, ktorá má v súčasnosti viac ako 100 študentov zo Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Maďarska, Írska a Nikaraguy.

Ľubomír Slejzák žije so svojou manželkou Dankou a štyrmi deťmi v dedinke Spišský Hrhov, neďaleko Levoče na východe Slovenska, kde sa nachádza jeho Mandalový ateliér.

MEDIÁLNE VÝSTUPY: RTVS, Markíza, JOJ, časopisy Život, Slovenka, PLUS 7 dní, Profit, Čarovné Slovensko, Vitalita, Balans, Slovenský rozhlas, Rádio Regina, EuroTelevízia a iné.

REALIZÁCIE – harmonizačné, priestorové, eventové a mandalové: EXPONEA Bratislava, EXPONEA Londýn, WEE – weeCONOMY Group Mníchov, Hotel RESIDENCE – Donovaly, IBM Slovensko – Bratislava, IBG Budapešť, IBG Pezinok, Tanečné štúdio Praha, HARMONY ACADEMY – jazyková škola Trnava, Regeneračné centrum Košice, sídlo spoločnosti ENERGY s.r.o. Komárno, sídlo spoločnosti FINCLUB Slovakia s.r.o – Žilina, Čajovňa AMANA – Košice, Drinks24.sk – veľkoobchod Prešov, DIOCHI Slovakia s.r.o Trnava, Kafe LAMPY Bratislava a množstvo menších obchodných prevádzok i privátnych priestorov po celom Slovensku.

Rozhovor v Dámskom magazíne RTVS

Reportáž z mandalového workshopu