Rodinná mandala

69,00968,00

Rodinná mandala harmonicky spája všetkých členov rodiny a podporuje ich zdravie. PRÁVE TERAZ prebieha AKCIA -33% na rozmery 80×80 a 60x60cm + malé mandaly k tomu ako BONUS ZDARMA. Akcia je limitovaná.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Rodinná mandala

Práve prebieha AKCIA – 33% ZĽAVA na rozmer 80 x 80 cm RODINNÁ MANDALA + 4 malé osobné mandaly GRÁTIS alebo 60 x 60 cm RODINNÁ MANDALA + 2 malé osobné mandaly GRÁTIS . Pre uplatnenie zľavy použite v košíku ZĽAVOVÝ KUPÓN 888, potom vyplňte meno a adresu doručenia a na záver do poznámky k objednávke doplňte mená a dátumy narodenia pre malé osobné mandaly. AKCIA je limitovaná. K dispozícii je iba 10 zľavnených objednávok.

* * *

Rodinná mandala je klenot medzi mandalami.

Rodinná mandala je vytváraná zo stredu smerom von. Tak ako sa rozrastá rodina, aj mandala symbolicky rastie zo stredu, kde sú umiestnené energie rodičov, ktoré sa ďalej premieňajú na energie detí, prípadne starých rodičov. Mandala má presah do minulosti. Nadväzuje na rodovú líniu a hlbšie nás prepája s našimi predkami, ktorým je vyjadrená vďačnosť a láska.

Mandala má schopnosť očisťovať rodinné väzby od zastaraných stereotypov a ochraňovať rodinu pred negatívnymi energiami. Tento špeciálny rodinný obraz motivuje členov rodiny k riešeniu problémov, otvorenej komunikácii a srdečnosti.

Pre rodinnú mandalu treba poskytnúť mená a dátumy narodenia celej rodiny.

K mandale sa vyhotoví sprievodný list s charakteristikami všetkých rodinných príslušníkov.

Rodinná mandala vyjadruje harmonické prepojenie celej rodiny, má silné ochranné účinky a podporuje zdravie všetkých členov domácnosti.

Obraz je osadený v ráme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg
Rozmery -

Možno by sa Vám páčilo…

 • E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód – tabuľky

  Unikátny farebný kód – tabuľky je skrátená verzia veľkého e-booku o šťastných farbách.Vhodná pre tých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo používať tento unikátny vzorkovník farieb a nepotrebujú k tomu charakteristiky jednotlivých typov osobností podľa piatich elementov.

 • Zľava!
  E-booky od Ľuba Slejzáka

  Unikátny farebný kód

  Unikátny farebný kód je úplne nový e-book vo svojom odbore. Dozviete sa v ňom o svojich šťastných farbách, podľa ktorých si môžete nastaviť farebnosť bývania, outfit alebo si dať vytvoriť osobnú mandalu podľa dátumu narodenia.

Exkluzívne výrobky