• Rodinná mandala
  • rodinna-mandala
  • rodinna-mandala
  • rodinna-mandala

Rodinná mandala

68,00968,00

Rodinná mandala harmonicky spája všetkých členov rodiny. Vytvára puto súdržnosti a stáva sa novodobým rodinným erbom.

Zrušiť výber

Popis

Rodinná mandala

AKCIA: Pre získanie Rodinného mandalového balíčka je potrebné si objednať rodinnú mandalu veľkosti 60 x 60 cm. Ak použijete kupón 369, získate 33% zľavu na mandalu a k tomu rôzne bonusy. Viac informácií nájdete tu: RODINNÝ MANDALOVÝ BALÍČEK

Rodinná mandala je klenot medzi mandalami.

Rodinná mandala je vytváraná zo stredu smerom von. Tak ako sa rozrastá rodina, aj mandala symbolicky rastie zo stredu, kde sú umiestnené energie rodičov, ktoré sa ďalej premieňajú na energie detí, prípadne starých rodičov. Mandala má presah do minulosti. Nadväzuje na rodovú líniu a hlbšie nás prepája s našimi predkami, ktorým je vyjadrená vďačnosť a láska.

Mandala má schopnosť očisťovať rodinné väzby od zastaraných stereotypov a ochraňovať rodinu pred negatívnymi energiami. Tento špeciálny rodinný obraz motivuje členov rodiny k riešeniu problémov, otvorenej komunikácii a srdečnosti.

Pre rodinnú mandalu treba poskytnúť mená a dátumy narodenia celej rodiny.

K mandale sa vyhotoví sprievodný list s charakteristikami všetkých rodinných príslušníkov.

Rodinná mandala vyjadruje hojnosť a štedrosť. Ak je namaľovaná na väčšom rozmere, získava väčšiu silu a dôstojnosť. Mandala je ideálny dar k Vianociam. Hodí sa tiež ako dar pri nasťahovaní sa rodiny do nového bývania.

Obraz je osadený v ráme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5.1 kg
Rozmery -